Reklama

Okiem czepialskiego: Kubły na śmieci przy Rybim Placu zastąpił zużyty sprzęt RTV

14/09/2017 18:15

Dwa tygodnie temu przyczepiłem się do kubłów na śmieci stojących na skrzyżowaniu ulicy Ratuszowej z Rybim Placem, które szpeciły widok i utrudniały życie kierowcom.

Kubły zostały przeniesione kilkadziesiąt metrów dalej, za co odpowiednim służbom należą się duże brawa. Niestety niektórzy z okolicznych mieszkańców widocznie tak sobie upodobali skwerek, obok którego stały, że dalej traktują to miejsce jak śmietnisko, tak jak właściciel tego ogromniastego telewizora. No cóż, przyzwyczajenie bywa drugą naturą.


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Obywatel - niezalogowany 2017-09-14 21:44:55

    Fajnie, że taki Gość jak Pan pilnuje tych brudów tego gościa w rozchełstanej koszuli. Ostatnio przyjechałem do Przemyśla i widziałem tego waszego wodza na Ch. W Centrum miasta stał zadowolony. Ale wy jesteście durni, mieszkańcy:-) Głosujcie dalej na swojego idola.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ievil - niezalogowany 2017-09-14 22:59:13

    tak, wodz popiera kler, kler mowi ludziom jak zyc, a ze ludzie w Przemyslu glownie w wieku emerytalnym stad ta bieda... Zamkniety krag.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Robert - niezalogowany 2017-09-15 00:21:35

    Warto przejść się kawałek dalej. MNZP - z jednej strony jedna tablica upamiętniająca, z drugiej strony druga tablica upamiętniająca, a pomiędzy samochód z którego sprzedaje się mięso oraz potykacze reklamowe.  No i jeszcze wizytówka muzeum - najbardziej zardzewiały eksponat w zbiorach, czyli kopuła.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama