Reklama

Okiem czepialskiego: powitanie turystów na placu Rybim

20/08/2017 18:30

Trwa sezon turystyczny i praktycznie nie ma dnia, żeby autokary z turystami nie wjeżdżały na parking przy Rybim Placu. Kiedy ich kierowcy próbują wymanewrować, by z wąskiej Ratuszowej skręcić w Rybi Plac, turyści, zamiast podziwiać futurystyczny budynek muzeum, spoglądają na znajdujące się pierwszym planie kontenery.

Upchane w nich śmieci aż kipią, niektóre same wypadają ze śmietników, a przecież pierwsze wrażenie zostaje w pamięci na długo. Wiadomo, że odpadki trzeba gdzieś wysypać, ale może wystarczyłoby przenieść kontenery na pusty placyk pomiędzy kamienicą a tzw. blaszakiem, żeby nie szpeciły okolicy. 


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2017-08-20 19:05:13

    Gdyby Straż Miejska pracowała jak należy - a do tego została głównie powołana m.in. swego czasu - to właściciel tych śmietników i zarządca (właściciel) terenu na którym stoją, na pewno zacząłby myśleć już po 2 czy 3 mandacie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kc - niezalogowany 2017-08-20 21:18:18

    Odwal się od Straży Miejskiej buraku PGK nie chce im się zabierać za śmieci za co oni biorą pieniądze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Edi - niezalogowany 2017-08-20 21:41:43

    A niby parking na Rybim Placu jest ok? Ten to dopiero zostawia wrażenie. Śmieci mogło przybyć po weekendzie,, a dziury zapewne też pojawiły się w weekend. Cud i tak jest wtedy, jak po dziesiątym okrążeniu uda się zaparkować. Przemyśl - miasto przyjazne turystom. Wstyd.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama