Trwa sezon turystyczny i praktycznie nie ma dnia, żeby autokary z turystami nie wjeżdżały na parking przy Rybim Placu. Kiedy ich kierowcy próbują wymanewrować, by z wąskiej Ratuszowej skręcić w Rybi Plac, turyści, zamiast podziwiać futurystyczny budynek muzeum, spoglądają na znajdujące się pierwszym planie kontenery.
Upchane w nich śmieci aż kipią, niektóre same wypadają ze śmietników, a przecież pierwsze wrażenie zostaje w pamięci na długo. Wiadomo, że odpadki trzeba gdzieś wysypać, ale może wystarczyłoby przenieść kontenery na pusty placyk pomiędzy kamienicą a tzw. blaszakiem, żeby nie szpeciły okolicy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Gdyby Straż Miejska pracowała jak należy - a do tego została głównie powołana m.in. swego czasu - to właściciel tych śmietników i zarządca (właściciel) terenu na którym stoją, na pewno zacząłby myśleć już po 2 czy 3 mandacie.
Odwal się od Straży Miejskiej buraku PGK nie chce im się zabierać za śmieci za co oni biorą pieniądze
A niby parking na Rybim Placu jest ok? Ten to dopiero zostawia wrażenie. Śmieci mogło przybyć po weekendzie,, a dziury zapewne też pojawiły się w weekend. Cud i tak jest wtedy, jak po dziesiątym okrążeniu uda się zaparkować. Przemyśl - miasto przyjazne turystom. Wstyd.
>Odwal się od Straży Miejskiej buraku<Rodzice cię kultury nie nauczyli więc poszedłeś do Straży, no i efekty są.Jak nie rozumiesz słowa pisanego, to nie zabieraj głosu albo spytaj się najpierw kogoś gramotnego żeby ci wytłumaczył sens mojego wpisu.------------p.s. Admin - proszę reagować odpowiednio na takie chamskie odzywki użytkownika "kc"!
A ja proponuję zwalić ,, baletki ,,, ubrać trampki , wysiąść z drogich fur i zwiedzić zakamarki naszego miasta... znajdziemy tam więcej takich ,,fantów ,, . Ale lepiej tego nie widzieć ... nieprawdaż ??
A kiedy Straz Miejska zrobi porzadek w wydziale komunikacji.Tam pieniadze przechodza oficjalnie ,a kabany maja tam najwiecej do powiedzenia
Cała prawda nikt o nic nie dba najlepiej urzędnikom powiedzieć to wina mieszkańców My nic nie wiemy Pora ruszyć w miasto i pozwiedzać kilka urokliwych miejsc też podpowiem
Gdyby Straż Miejska pracowała jak należy - a do tego została głównie powołana m.in. swego czasu - to właściciel tych śmietników i zarządca (właściciel) terenu na którym stoją, na pewno zacząłby myśleć już po 2 czy 3 mandacie.
Odwal się od Straży Miejskiej buraku PGK nie chce im się zabierać za śmieci za co oni biorą pieniądze
A niby parking na Rybim Placu jest ok? Ten to dopiero zostawia wrażenie. Śmieci mogło przybyć po weekendzie,, a dziury zapewne też pojawiły się w weekend. Cud i tak jest wtedy, jak po dziesiątym okrążeniu uda się zaparkować. Przemyśl - miasto przyjazne turystom. Wstyd.