Prawie na końcu ulicy Mickiewicza, zaraz za przejściem przez tory, tuż przy samej jezdni rośnie sterta śmieci, której nikt nie sprząta. Wprawdzie to nie centrum miasta, ale to nie usprawiedliwia bałaganiarstwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.nie tylko tam, a władza i służby to lekceważą,
nie tylko tam, a władza i służby to lekceważą,