Reklama

Okiem czepialskiego: Co za szkaradziejstwo?

29/09/2016 17:00

Konia z rzędem temu, kto odgadnie, co za obiekt przedstawiony jest na zdjęciu. Dla ułatwienia podpowiadam, że owo szkaradziejstwo znajduje się na terenie szpitala przy ulicy Słowackiego.

Prawdopodobnie kiedyś był to pomnik, który formą nawiązuje do pomnika Powstańców Śląskich w Katowicach, ale co tak naprawdę upamiętniał w Przemyślu, tego już nikt nie wie. Pewnikiem jakąś ideę, która być może dzisiaj przestała być słuszna, więc albo rozebrać, albo wyremontować, niech nie straszy.


Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2016-09-29 18:35:20

    Jeszcze nie tak dawno bo do lat 90-tych stacjonował w tym miejscu 10 Pułk Kolejowy im. Powstańców Śląskich - stąd ta miniatura pomnika i resztki zdewastowanej trybuny na pierwszym planie. Kto jak kto ale Pan Panie Jacku powinien to wiedzieć jako uczestnik tamtych zdarzeń.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    XXXXXXXXXXXX - niezalogowany 2016-09-29 19:12:15

    No właśnie czepialski - jak to sie szybka zapimina co w Przemyślu było pozytywne, może ktoś młody nie pamietać, ale kto jak kto p. Jacek Szwic - to wstyd no i oczywiście oczywiste czepialstwo. Na pewno nie jest pozostałóść pomnika który należy zburzyć - wręcz przeciwnie odbudować!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rogd - niezalogowany 2016-09-29 20:26:48

    Gdyby był to pomnik powstańców warszawskich to by stał odpicowany , a że to był Powstanców śląskich to już władze miasta o nim zapomniały. A tak na dobra sprawę to w Przemyślu powinien stać pomnik Powstańców Wielkopolskich.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama