Reklama

Okiem czepialskiego: Fuszerka

19/08/2016 14:51

Nie tak dawno zakończył się remont wiaduktu kolejowego nad ulicą Krasińskiego. Konstrukcję odczyszczono i pomalowano farbą o w dobrze dobranym, nie zakłócającym otoczenia odcieniem szarości.

Wszystko byłoby cacy, ale pewnie zabrakło farby i w jednym miejscu od spodu został niepomalowany fragment konstrukcji. Niby nic, wiadukt się od tego nie zawali, ale to ewidentna fuszerka, ot taka robota po naszemu.
Czepialski
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czepialski2 - niezalogowany 2016-08-19 23:04:22

    Jak się czepiamy, to czepiamy :) "Konstrukcję odczyszczono i pomalowano farbą o w dobrze dobranym, nie zakłócającym otoczenia odcieniem szarości. "

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Catwoman - niezalogowany 2016-08-21 16:43:37

    Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego.Zapraszam!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama