Nie tak dawno zakończył się remont wiaduktu kolejowego nad ulicą Krasińskiego. Konstrukcję odczyszczono i pomalowano farbą o w dobrze dobranym, nie zakłócającym otoczenia odcieniem szarości.
Wszystko byłoby cacy, ale pewnie zabrakło farby i w jednym miejscu od spodu został niepomalowany fragment konstrukcji. Niby nic, wiadukt się od tego nie zawali, ale to ewidentna fuszerka, ot taka robota po naszemu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jak się czepiamy, to czepiamy :) "Konstrukcję odczyszczono i pomalowano farbą o w dobrze dobranym, nie zakłócającym otoczenia odcieniem szarości. "
Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego.Zapraszam!
Jak się czepiamy, to czepiamy :) "Konstrukcję odczyszczono i pomalowano farbą o w dobrze dobranym, nie zakłócającym otoczenia odcieniem szarości. "
Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego.Zapraszam!