Reklama

Okiem Czepialskiego: Gałęzie zasłaniają widok pieszym

19/07/2016 12:21

Przechodząc z ulicy Jagiellońskiej na Kościuszki nie sposób sprawdzić, czy z prawej strony nic nie nadjeżdża, gdyż widok skutecznie zasłaniają gałęzie rosnącego tam drzewa. A przecież wystarczy trzy cięcia sekatorem i będzie po sprawie. Chociaż trochę się boję, że jak to u nas, zamiast obciąć dwie gałązki, ktoś wpadnie na pomysł i zetnie całe drzewo.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    SOAD - niezalogowany 2016-07-19 15:38:21

    Panie czepialski ma pan 100% racji, takowoż może nie trzeba było wspominać o tym tutaj tylko samemu wziąć sekator i ciachnąć te gałązki, bo teraz nie wiadomo co dalej będzie z tym drzewem, gdyż karakany z UM tylko czekaja na takie sygnały.   DRZEWA W MIEŚCIE. PO CO DRZEWA W MIEŚCIE ? - EKOLOGIA.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kierowca Opla. - niezalogowany 2016-07-20 20:38:43

    Bardzo często podczas jazdy samochodem przeszkadzają nam te wszystkie krzaki i gałęzie drzew przy drodze,pszede wszystkim na zakretach lub w uliczkach .Kto umył ręce i przestał o to wszystko dbać ? Zbyt niebezpieczne aby to tak zostawić .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama