Przechodząc z ulicy Jagiellońskiej na Kościuszki nie sposób sprawdzić, czy z prawej strony nic nie nadjeżdża, gdyż widok skutecznie zasłaniają gałęzie rosnącego tam drzewa. A przecież wystarczy trzy cięcia sekatorem i będzie po sprawie. Chociaż trochę się boję, że jak to u nas, zamiast obciąć dwie gałązki, ktoś wpadnie na pomysł i zetnie całe drzewo.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie czepialski ma pan 100% racji, takowoż może nie trzeba było wspominać o tym tutaj tylko samemu wziąć sekator i ciachnąć te gałązki, bo teraz nie wiadomo co dalej będzie z tym drzewem, gdyż karakany z UM tylko czekaja na takie sygnały. DRZEWA W MIEŚCIE. PO CO DRZEWA W MIEŚCIE ? - EKOLOGIA.PL
Bardzo często podczas jazdy samochodem przeszkadzają nam te wszystkie krzaki i gałęzie drzew przy drodze,pszede wszystkim na zakretach lub w uliczkach .Kto umył ręce i przestał o to wszystko dbać ? Zbyt niebezpieczne aby to tak zostawić .
Panie czepialski ma pan 100% racji, takowoż może nie trzeba było wspominać o tym tutaj tylko samemu wziąć sekator i ciachnąć te gałązki, bo teraz nie wiadomo co dalej będzie z tym drzewem, gdyż karakany z UM tylko czekaja na takie sygnały. DRZEWA W MIEŚCIE. PO CO DRZEWA W MIEŚCIE ? - EKOLOGIA.PL
Bardzo często podczas jazdy samochodem przeszkadzają nam te wszystkie krzaki i gałęzie drzew przy drodze,pszede wszystkim na zakretach lub w uliczkach .Kto umył ręce i przestał o to wszystko dbać ? Zbyt niebezpieczne aby to tak zostawić .