Reklama

Okiem czepialskiego: wyrwa w schodach przy Osińskich

06/03/2016 17:36

Na ulicy Osińskich, będącej łącznikiem pomiędzy ulicami Władycze i Śnigurskiego, piesi, zwłaszcza po zmroku, powinni szczególnie uważać. Na schodach, obok klatki nr 3 jest spora wyrwa, o którą w ubiegły czwartek (25.02) potknął się siedmioletni Bartek. Dobrze, że skończyło się tylko na stłuczonym łokciu i rozdartej kurtce, ale gdyby spotkało to kogoś starszego, mniej sprawnego, mogło być gorzej.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    dzienciol - niezalogowany 2016-03-06 18:53:48

    huje wyremontuja za 3 lata jak kase z lapówek natrzepia haha

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Lejla - niezalogowany 2016-03-06 18:55:53

    Całe schody wymagają kapitalnego remontu, bo naprawdę skończy się tragedią. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ebtr - niezalogowany 2016-03-07 00:38:52

    panie czepialski to jest małe piwko , w Przemyślu są odpadające balkony , walące się całe kamienice itd . Dlaczego tam pan nie pójdziesz fotek cyknąć .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama