Na ulicy Osińskich, będącej łącznikiem pomiędzy ulicami Władycze i Śnigurskiego, piesi, zwłaszcza po zmroku, powinni szczególnie uważać. Na schodach, obok klatki nr 3 jest spora wyrwa, o którą w ubiegły czwartek (25.02) potknął się siedmioletni Bartek. Dobrze, że skończyło się tylko na stłuczonym łokciu i rozdartej kurtce, ale gdyby spotkało to kogoś starszego, mniej sprawnego, mogło być gorzej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.huje wyremontuja za 3 lata jak kase z lapówek natrzepia haha
Całe schody wymagają kapitalnego remontu, bo naprawdę skończy się tragedią.
panie czepialski to jest małe piwko , w Przemyślu są odpadające balkony , walące się całe kamienice itd . Dlaczego tam pan nie pójdziesz fotek cyknąć .
"...piesi, zwłaszcza po zmroku, powinni szczególnie uważać. Na schodach, obok klatki nr 3 jest spora wyrwa, o którą w ubiegły czwartek (25.02) potknął się siedmioletni Bartek. Dobrze, że skończyło się tylko na stłuczonym łokciu i rozdartej kurtce..."Co siedmioletni Bartek tam robił po zmroku?"...ale gdyby spotkało to kogoś starszego, mniej sprawnego, mogło być gorzej..."Czy Ja wiem, trochę kasy by wpadło do kieszeni emeryta.
huje wyremontuja za 3 lata jak kase z lapówek natrzepia haha
Całe schody wymagają kapitalnego remontu, bo naprawdę skończy się tragedią.
panie czepialski to jest małe piwko , w Przemyślu są odpadające balkony , walące się całe kamienice itd . Dlaczego tam pan nie pójdziesz fotek cyknąć .