Reklama

Okiem czepialskiego: Zdradliwa dziura na samym środku chodnika

19/11/2015 19:03

Zwykle nie przyczepiam się do dziur w jezdni, czy chodniku, ale dla tej dziury robię wyjątek. Róg Basztowej i Słowackiego. Zdradliwa dziura na samym środku chodnika, po zmroku i w czasie deszczu zupełnie niewidoczna. W poniedziałek, 9 listopada, wczesnym wieczorem potknęła się o nią starsza kobieta. Skończyło się na rozbitym kolanie i podartych spodniach, więc jest powód, żeby się przyczepić.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama