Reklama

Okiem czepialskiego: Ruina w centrum miasta

13/10/2015 11:36

W samym centrum miasta, przy ulicy Dworskiego, stoi sobie ruina i szpeci. Jeszcze niedawno obok stała druga, po byłym teatrze żydowskim, ale na szczęście już została rozebrana. Teraz należałoby ją jak najszybciej wyburzyć, bo ani to ładne, ani to zabytek. Wokół stare kamienice świecą nowymi elewacjami, a tu taki pryszcz.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama