W samym centrum miasta, przy ulicy Dworskiego, stoi sobie ruina i szpeci. Jeszcze niedawno obok stała druga, po byłym teatrze żydowskim, ale na szczęście już została rozebrana. Teraz należałoby ją jak najszybciej wyburzyć, bo ani to ładne, ani to zabytek. Wokół stare kamienice świecą nowymi elewacjami, a tu taki pryszcz.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze