Nie tak dawno w Przemyślu kręcono sceny do serialu Dziewczyny ze Lwowa i filmowcy na chwilę przerobili miasto na Lwów. Między innymi pozmieniali tabliczki z nazwami ulic. Wszystko byłoby w porządku, gdyby po skończonych zdjęciach przywrócili stan poprzedni. Niestety nie przyłożyli się do tego solidnie, co widać na ulicy Kmity, gdzie tabliczka ledwo wisi na jednym gwoździu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nie ma co,ale ten film to jeden wielki kicz.
Tak samo jak i wiele innych bajek o księżach, plebaniach, wojnach i ludziach honoru. Kreowanie nowej PRAWDY i TRADYCJI na poczekaniu jest w modzie. Zawsze to lepsze od reklam
Nie ma co,ale ten film to jeden wielki kicz.
Tak samo jak i wiele innych bajek o księżach, plebaniach, wojnach i ludziach honoru. Kreowanie nowej PRAWDY i TRADYCJI na poczekaniu jest w modzie. Zawsze to lepsze od reklam