Reklama

Okiem czepialskiego: Który znak ważniejszy?

05/09/2015 17:00

Skrzyżowanie ulicy Kościuszki z Ratuszową, Rynkiem i placem Dominikańskim. Który z tych dwóch znaków nakazu jest ważniejszy? Konia z rzędem temu, kto rozwikła tę zagadkę.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czepialski - niezalogowany 2015-09-05 17:21:26

    Nakaz jazdy w lewo był tymczasowy - umieszczono go tam w związku i odbywającą się Wincentiadą, bo Ratuszowa była wówczas zamknięta... Już go tam nie ma...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czepialski - niezalogowany 2015-09-05 17:21:52

    Konia z rzędem proszę dostarczyć mi do domu :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama