Reklama

Okiem czepialskiego: Apel do właścicieli czworonogów

17/07/2015 12:00

Jak duży musi być w mieście problem psich kup, skoro ktoś nie zdzierżył i w ten sposób apeluje do właścicieli czworonogów.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    RR - niezalogowany 2015-07-17 12:46:06

    BRAWO.  

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Nie twój interes - niezalogowany 2015-07-17 15:15:10

    To niech więcej śmietników w mieście, na osiedlach zamontują, bo nie ma gdzie worka z g*** wyrzucić. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2015-07-17 16:09:26

    Czy do świń dotarło?Chociaż nie widziałem w mieście ani jednej świni wyprowadzającej psa, za to ludzi uświnionych, niemytych, śmierdzących, sikających po murach,  obrzyganych.... spotyka się na każdym kroku.Taki apel należy wystosować też do gawronów, wron, kawek, gołębi dzikich, wróbli, jaskółek, szczurów i lisów sikających nocą po Rakoczego.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama