Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi młodemu mieszkańcowi Dubiecka w powiecie przemyskim. Odpowie za kradzież telefonu.
W ubiegłym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z klubów w miejscowości Dubiecko doszło do kradzieży telefonu marki Samsung. Jego posiadaczką była 8-latka przebywająca na dyskotece zorganizowanej dla dzieci i młodzieży. Kiedy poszła tańczyć, ktoś sięgnął do jej torebki i zabrał „komórkę”. Sprawcą okazał się 18-latek znany policji z wcześniejszych kradzieży. Miał przy sobie skradziony przedmiot o wartości 600 złotych, który niebawem wróci do właścicielki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.8 latka z telefonem za 600 zł na dyskotece? Może 18 latka? bo ja po prostu w to nie wierzę...
8 latka z telefonem za 600 zł na dyskotece? Może 18 latka? bo ja po prostu w to nie wierzę...