Reklama

Okradł 8-latkę

15/08/2016 14:00

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi młodemu mieszkańcowi Dubiecka w powiecie przemyskim. Odpowie za kradzież telefonu.

W ubiegłym tygodniu policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z klubów w miejscowości Dubiecko doszło do kradzieży telefonu marki Samsung. Jego posiadaczką była 8-latka przebywająca na dyskotece zorganizowanej dla dzieci i młodzieży. Kiedy poszła tańczyć, ktoś sięgnął do jej torebki i zabrał „komórkę”. Sprawcą okazał się 18-latek znany policji z wcześniejszych kradzieży. Miał przy sobie skradziony przedmiot o wartości 600 złotych, który niebawem wróci do właścicielki.


del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    haha - niezalogowany 2016-08-15 18:09:17

    8 latka z telefonem za 600 zł na dyskotece? Może 18 latka? bo ja po prostu w to nie wierzę...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości