Reklama

Oldboje górą

25/12/2016 21:05

Drużyna Oldbojów wygrała VI Amatorski Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.

Zawody zostały rozegrane w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach. Wzięło w nich udział sześć drużyn: Tradycja i Smak Stare Oleszyce, FC Kaiserslautern, Oldboje, Amatorski Klub Sportowy „Legia” Oleszyce, LKS Zalesie i JLB Przerwa.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej spotkały się: Oldboje, JLB Przerwa i LKS Zalesie, natomiast w drugiej: „Legia” Oleszyce, TiS Stare Oleszyce i FC Kaiserslautern. W finale spotkały się najlepsze ekipy z każdej z grup: Oldboje i TiS. Lepsi okazali się Oldboje, którzy wygrali 9:3.

Ostateczna klasyfikacja: I miejsce – Oldboje, II – Tradycja i Smak Stare Oleszyce, III – „Legia” Oleszyce, IV – JLB Przerwa, V – FC Kaiserslautern, VI – LKS Zalesie.
Najlepszym strzelcem został Krzysztof Walicki (Oldboje), a najlepszym bramkarzem – Dawid Antochów („Legia”). Sędziował: Bartłomiej Antosz.
Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały z rąk burmistrza Andrzeja Gryniewicza pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Zwycięzcy turnieju otrzymali dodatkowo puchar.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama