Drużyna Oldbojów wygrała VI Amatorski Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Oleszyce.
Zawody zostały rozegrane w hali widowiskowo-sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach. Wzięło w nich udział sześć drużyn: Tradycja i Smak Stare Oleszyce, FC Kaiserslautern, Oldboje, Amatorski Klub Sportowy „Legia” Oleszyce, LKS Zalesie i JLB Przerwa.
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszej spotkały się: Oldboje, JLB Przerwa i LKS Zalesie, natomiast w drugiej: „Legia” Oleszyce, TiS Stare Oleszyce i FC Kaiserslautern. W finale spotkały się najlepsze ekipy z każdej z grup: Oldboje i TiS. Lepsi okazali się Oldboje, którzy wygrali 9:3.
Ostateczna klasyfikacja: I miejsce – Oldboje, II – Tradycja i Smak Stare Oleszyce, III – „Legia” Oleszyce, IV – JLB Przerwa, V – FC Kaiserslautern, VI – LKS Zalesie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze