Reklama

Pani Maria świętowała 100. urodziny

Setne urodziny obchodziła w minionym tygodniu mieszkanka Żurawicy Maria Biały. Ten wyjątkowy jubileusz nie uszedł uwadze władzom gminy. Pani Maria swoje święto obchodziła z pompą, mimo zaawansowanego wieku wciąż jest w niezłej formie i nie brakuje jej pogody ducha.

Z racji niezwykłego jubileuszu do 100-letniej mieszkanki Żurawicy zapukali przedstawiciele lokalnego samorządu – sekretarz gminy Ryszard Kostelecki i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Andrzej Kasper. Nie szczędzili jubilatce ciepłych, pełnych życzliwości słów, podkreślając, że są pełni uznania dla jej długowieczności i pogodnego usposobienia.

– Bardzo się cieszymy, że w naszej gminie mamy 100-latkę. To wspaniałe, by dożyć takiego wieku w dobrej kondycji i z uśmiechem na ustach. Serdecznie pani gratulujemy i życzymy kolejnych 100 lat – winszował pani Marii sekretarz gminy R. Kostelecki, zaznaczając, że posiadanie w swoim gronie osoby będącej skarbnicą życiowych doświadczeń jest dla lokalnej społeczności powodem do dumy.

Reklama

Goście zauważyli także wyjątkowy charakter chwili, podkreślając, że ten jubileusz jest wydarzeniem, przypominającym o bogatej historii i doświadczeniach, jakie niesie ze sobą najstarsze pokolenie. Doceniając osobiste osiągnięcia pani jubilatki i wsparcie, jakie przez lata niosła swoim bliskim, życzyli jej zdrowia, pomyślności i pogody ducha na kolejne dni. Tej ostatniej pani Marii rzeczywiście nie brakuje – udowadnia, że można zachować ciepło i humor niezależnie od metryki.

Z okazji setnych urodzin również życzymy pani Marii nieustającego zdrowia, radości z każdego dnia i wielu wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/11/2024 16:24
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama