Setne urodziny obchodziła w minionym tygodniu mieszkanka Żurawicy Maria Biały. Ten wyjątkowy jubileusz nie uszedł uwadze władzom gminy. Pani Maria swoje święto obchodziła z pompą, mimo zaawansowanego wieku wciąż jest w niezłej formie i nie brakuje jej pogody ducha.
Z racji niezwykłego jubileuszu do 100-letniej mieszkanki Żurawicy zapukali przedstawiciele lokalnego samorządu – sekretarz gminy Ryszard Kostelecki i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Andrzej Kasper. Nie szczędzili jubilatce ciepłych, pełnych życzliwości słów, podkreślając, że są pełni uznania dla jej długowieczności i pogodnego usposobienia.
– Bardzo się cieszymy, że w naszej gminie mamy 100-latkę. To wspaniałe, by dożyć takiego wieku w dobrej kondycji i z uśmiechem na ustach. Serdecznie pani gratulujemy i życzymy kolejnych 100 lat – winszował pani Marii sekretarz gminy R. Kostelecki, zaznaczając, że posiadanie w swoim gronie osoby będącej skarbnicą życiowych doświadczeń jest dla lokalnej społeczności powodem do dumy.
Reklama
Goście zauważyli także wyjątkowy charakter chwili, podkreślając, że ten jubileusz jest wydarzeniem, przypominającym o bogatej historii i doświadczeniach, jakie niesie ze sobą najstarsze pokolenie. Doceniając osobiste osiągnięcia pani jubilatki i wsparcie, jakie przez lata niosła swoim bliskim, życzyli jej zdrowia, pomyślności i pogody ducha na kolejne dni. Tej ostatniej pani Marii rzeczywiście nie brakuje – udowadnia, że można zachować ciepło i humor niezależnie od metryki.
Z okazji setnych urodzin również życzymy pani Marii nieustającego zdrowia, radości z każdego dnia i wielu wspaniałych chwil w gronie najbliższych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze