Trasa turystyczna wiodąca od Zielonki do tzw. drzewa Szwejka w lesie grochowskim ostatnio cieszy się ogromną popularnością. Przy dobrej pogodzie w weekendy spacerują tamtędy tłumy przemyślan.
Tuż za ostatnimi domami na Zielonce, w miejscu, z którego rozpościera się piękny widok na miasto i okoliczne wzgórza, stoi panoramiczna tablica informacyjna, na której była panorama z opisami. Celowo używam słowa „była”, gdyż dzisiaj jest zupełnie nieczytelna, a szkoda, bo z niej można się było uczyć geografii okolic Przemyśla. Wprawdzie sezon turystyczny już się kończy, ale warto pomyśleć nad tym, by na wiosnę mogła znowu służyć amatorom dłuższych spacerów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ktoś miał chyba niezły ubaw chodząc po niej. Może tance nawet na tej panoramie. Brak słów.
Byłem tam. Jedno wielkie śmietnisko i pokrzywisko...
To niech siedzą w domu w czasie pandemi a nie łażą po zielonce
Ktoś miał chyba niezły ubaw chodząc po niej. Może tance nawet na tej panoramie. Brak słów.
Byłem tam. Jedno wielkie śmietnisko i pokrzywisko...
To niech siedzą w domu w czasie pandemi a nie łażą po zielonce