Tworzą się olbrzymie kolejki, miasto jest zakorkowane. Nasz dziennikarz informuje, że podobnie wygląda sytuacja w Radymnie. Ci, którzy nie muszą dziś podróżować, niech lepiej pozostawią samochody w domach. Apelujemy o zachowanie spokoju.
Rzeczniczka Orlenu Joanna Zakrzewska i prezes Orlenu Daniel Obajtek zapewniali dziś, że paliwa nie zabraknie.
– W związku ze wzrostem sprzedaży na naszych stacjach informujemy, że dostawy paliw są w pełni zabezpieczone i wszyscy nasi klienci będą obsłużeni. Dotyczy to rynku hurtowego i detalicznego. Apelujemy również o dokładne weryfikowanie źródeł informacji dotyczących dostępności paliw – powiedział prezes.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Nieuzasadniona panika. Debile wierzą w plotki,zabobony i inne gusła.
Nie zapomnijcie barany przy tankowaniu o zakupie srajtaśmy.HAHA
Dokładnie. Od razu widać ile głąbów łyka te bzdety o braku paliwa albo podwyżkach. Świeczki sobie kupcie jeszcze bo prundu ni bydzie.HAHAHA
Nieuzasadniona panika. Debile wierzą w plotki,zabobony i inne gusła.
Nie zapomnijcie barany przy tankowaniu o zakupie srajtaśmy.HAHA
Dokładnie. Od razu widać ile głąbów łyka te bzdety o braku paliwa albo podwyżkach. Świeczki sobie kupcie jeszcze bo prundu ni bydzie.HAHAHA