O sukcesie medyczanki Dżesiki Gółkiewicz w wojewódzkim etapie konkursu i uzyskanym przez nią tytule Polska Miss Nastolatek Województwa Podkarpackiego informowaliśmy w maju br. Ale to nie koniec laurów, jakie spłynęły pod jej adresem. W finale ogólnopolskim konkursu Polska Miss Nastolatek 2024 piękna reprezentantka Podkarpacia stanęła na podium, zajmując III miejsce i zdobywając tytuł III wicemiss.
Konkurs dla wielu młodych dziewcząt jest szansą na nowe doświadczenia i zetknięcie się ze sceną czy światem mody, ale też trampoliną do kolejnych tego typu rywalizacji i kariery w modelingu. Z okazji do startu w tej rywalizacji skorzystała mieszkanka Medyki w powiecie przemyskim Dżesika Gółkiewicz. W maju br. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie miało miejsce rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego. Spośród jego 12 nastoletnich finalistek to właśnie Dżesika otrzymała koronę i tytuł Miss Nastolatek Województwa Podkarpackiego i dodatkowo tytuł Miss Internautów. Dla najpiękniejszej nastolatki ziemi podkarpackiej ta wygrana była przepustką do finału konkursu Polska Miss Nastolatek, który miał miejsce w miniony weekend, dokładnie 29 listopada. Gala finałowa odbyła się w Terminal Event Center we Wrocławiu. Zaprezentowało się na niej 40 finalistek z całego kraju, które rywalizowały o prestiżowy tytuł i koronę najpiękniejszej nastolatki w Polsce. Dżesika Gółkiewicz swoje 5 minut wykorzystała najlepiej, jak potrafiła, prezentując się w różnych stylizacjach – od strojów kąpielowych po suknie wieczorowe – oraz opowiadając o swoim pochodzeniu, zainteresowaniach i pasjach, co przełożyło się na ostateczne rozstrzygnięcie. Piękna medyczanka wywalczyła w finale tytuł i koronę III wicemiss, a wrażeniami z wydarzenia podzieliła się z nami w poniedziałek, 2 grudnia.
– Emocje powolutku opadają, choć wciąż trudno mi uwierzyć w sukces, szczególnie biorąc pod uwagę skalę całego przedsięwzięcia. Swój udział w konkursie i samym finale wspominam bardzo pozytywnie. Nie było łatwo, bo łącznie ze mną na scenie zaprezentowało się 40 dziewczyn: laureatki z poszczególnych województw oraz finalistki wyłonione spośród zgłoszeń internetowych z całej Polski, napływających w ramach otwartego castingu. Jestem zadowolona z wyniku, choć nie ukrywam, że był apetyt na więcej, tym bardziej, że niewiele mi zabrakło. Ale i tak jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się z osiągniętego sukcesu – skomentowała Dżesika Gółkiewicz.
Reklama
Dodatkowo medyczanka[paywall] otrzymała też tytuł Polska Miss Nastolatek Internetu 2024 i Polska Miss Nastolatek InterDent 2024.
Medyczanka swoje pierwsze kroki na scenie stawiała właśnie na wydarzeniach organizowanych w Gminnym Centrum Kulturalnym w Medyce, śpiewając piosenki i recytując wiersze. Również w Medyce chodziła do szkoły podstawowej. Jest absolwentką przemyskiej „Morawy”. Obecnie mieszka i studiuje w Warszawie.
– Uczę się na kierunku marketing i sprzedaż w Wyższej Szkole Bankowej Merito. Naukę łączę z dorywczą pracą zawodową, która pozwala mi się utrzymać. Chciałabym pójść w kierunku fotomodelingu. Pierwsze oferty już są, więc myślę, że warto byłoby wykorzystać tę szansę, którą dał mi udział w konkursie – mówi Dżesika.
Reklama
We wszelkich staraniach i działaniach pięknej medyczance gorąco kibicuje babcia, która od początku wspierała ją podczas startu w konkursie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze