Reklama

Piękna medyczanka na podium finału konkursu Polska Miss Nastolatek [ZDJĘCIA]

O sukcesie medyczanki Dżesiki Gółkiewicz w wojewódzkim etapie konkursu i uzyskanym przez nią tytule Polska Miss Nastolatek Województwa Podkarpackiego informowaliśmy w maju br. Ale to nie koniec laurów, jakie spłynęły pod jej adresem. W finale ogólnopolskim konkursu Polska Miss Nastolatek 2024 piękna reprezentantka Podkarpacia stanęła na podium, zajmując III miejsce i zdobywając tytuł III wicemiss.

Konkurs dla wielu młodych dziewcząt jest szansą na nowe doświadczenia i zetknięcie się ze sceną czy światem mody, ale też trampoliną do kolejnych tego typu rywalizacji i kariery w modelingu. Z okazji do startu w tej rywalizacji skorzystała mieszkanka Medyki w powiecie przemyskim Dżesika Gółkiewicz. W maju br. w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie miało miejsce rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego. Spośród jego 12 nastoletnich finalistek to właśnie Dżesika otrzymała koronę i tytuł Miss Nastolatek Województwa Podkarpackiego i dodatkowo tytuł Miss Internautów. Dla najpiękniejszej nastolatki ziemi podkarpackiej ta wygrana była przepustką do finału konkursu Polska Miss Nastolatek, który miał miejsce w miniony weekend, dokładnie 29 listopada. Gala finałowa odbyła się w Terminal Event Center we Wrocławiu. Zaprezentowało się na niej 40 finalistek z całego kraju, które rywalizowały o prestiżowy tytuł i koronę najpiękniejszej nastolatki w Polsce. Dżesika Gółkiewicz swoje 5 minut wykorzystała najlepiej, jak potrafiła, prezentując się w różnych stylizacjach – od strojów kąpielowych po suknie wieczorowe – oraz opowiadając o swoim pochodzeniu, zainteresowaniach i pasjach, co przełożyło się na ostateczne rozstrzygnięcie. Piękna medyczanka wywalczyła w finale tytuł i koronę III wicemiss, a wrażeniami z wydarzenia podzieliła się z nami w poniedziałek, 2 grudnia.

– Emocje powolutku opadają, choć wciąż trudno mi uwierzyć w sukces, szczególnie biorąc pod uwagę skalę całego przedsięwzięcia. Swój udział w konkursie i samym finale wspominam bardzo pozytywnie. Nie było łatwo, bo łącznie ze mną na scenie zaprezentowało się 40 dziewczyn: laureatki z poszczególnych województw oraz finalistki wyłonione spośród zgłoszeń internetowych z całej Polski, napływających w ramach otwartego castingu. Jestem zadowolona z wyniku, choć nie ukrywam, że był apetyt na więcej, tym bardziej, że niewiele mi zabrakło. Ale i tak jestem bardzo szczęśliwa i cieszę się z osiągniętego sukcesu – skomentowała Dżesika Gółkiewicz.

Reklama

Dodatkowo medyczanka[paywall] otrzymała też tytuł Polska Miss Nastolatek Internetu 2024 i Polska Miss Nastolatek InterDent 2024.

Praca i studia w Warszawie

Medyczanka swoje pierwsze kroki na scenie stawiała właśnie na wydarzeniach organizowanych w Gminnym Centrum Kulturalnym w Medyce, śpiewając piosenki i recytując wiersze. Również w Medyce chodziła do szkoły podstawowej. Jest absolwentką przemyskiej „Morawy”. Obecnie mieszka i studiuje w Warszawie.

– Uczę się na kierunku marketing i sprzedaż w Wyższej Szkole Bankowej Merito. Naukę łączę z dorywczą pracą zawodową, która pozwala mi się utrzymać. Chciałabym pójść w kierunku fotomodelingu. Pierwsze oferty już są, więc myślę, że warto byłoby wykorzystać tę szansę, którą dał mi udział w konkursie – mówi Dżesika.

Reklama

We wszelkich staraniach i działaniach pięknej medyczance gorąco kibicuje babcia, która od początku wspierała ją podczas startu w konkursie.

 

 

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/12/2024 16:19
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama