Reklama

Pielgrzymowali na Jasną Górę

16/10/2016 14:17

Delegacja z archidiecezji przemyskiej uczestniczyła w XXXII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.

Autokarowy wyjazd z Przemyśla zorganizował Wydział Duszpasterstwa Rodzin, Koło Parafialne Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Brzozowa oraz dekanalny duszpasterz rodzin i dziekan Dekanatu Grabownica ks. Edward Stępień. Pielgrzymi uczestniczyli w mszy świętej w kaplicy Cudownego Obrazu, następnie w koncercie zespołu „Turnioki” oraz w drodze krzyżowej i Apelu Jasnogórskim.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości