Delegacja z archidiecezji przemyskiej uczestniczyła w XXXII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę.
Autokarowy wyjazd z Przemyśla zorganizował Wydział Duszpasterstwa Rodzin, Koło Parafialne Stowarzyszenia Rodzin Katolickich z Brzozowa oraz dekanalny duszpasterz rodzin i dziekan Dekanatu Grabownica ks. Edward Stępień. Pielgrzymi uczestniczyli w mszy świętej w kaplicy Cudownego Obrazu, następnie w koncercie zespołu „Turnioki” oraz w drodze krzyżowej i Apelu Jasnogórskim.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze