Reklama

Pijany kierowca mercedesa jechał pod prąd

07/09/2016 10:47

Ponad 2 promile alkoholu w organizmie wykazało badanie u 21-latka, który nie zastosował się do znaków drogowych i wjechał "pod prąd" w drogę jednokierunkową.

Jadącego pod prąd mercedesa zauważyli policjanci z patrolu interwencyjnego. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile. 
– Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Dodatkowo podczas kontroli 21-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego zachowywał się wulgarnie i zakłócił porządek publiczny. Funkcjonariusze przekazali samochód osobie wskazanej, zaś nietrzeźwy kierujący noc spędził w Izbie Wytrzeźwień.  Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem. Nie uniknie również odpowiedzialności za popełnione wykroczenia – informuje KPP w Przeworsku.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wojtek - niezalogowany 2016-09-08 11:58:10

    Skoro rowerzystę można posadzić na 15 miesięcy to dlaczego nie tego kierowcę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2016-09-11 18:53:36

    Szykuje mu się kumulacja pewnie posiedzi. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2016-09-22 16:08:59

    Więcej kontroli trzeźwości na drogach. Policja trochę odpuściła w tym temacie i mamy wysyp pijaczków na drogach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości