Ponad 2 promile alkoholu w organizmie wykazało badanie u 21-latka, który nie zastosował się do znaków drogowych i wjechał "pod prąd" w drogę jednokierunkową.
Jadącego pod prąd mercedesa zauważyli policjanci z patrolu interwencyjnego. Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile.
– Policjanci zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Dodatkowo podczas kontroli 21-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego zachowywał się wulgarnie i zakłócił porządek publiczny. Funkcjonariusze przekazali samochód osobie wskazanej, zaś nietrzeźwy kierujący noc spędził w Izbie Wytrzeźwień. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mężczyzna odpowie przed sądem. Nie uniknie również odpowiedzialności za popełnione wykroczenia – informuje KPP w Przeworsku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Skoro rowerzystę można posadzić na 15 miesięcy to dlaczego nie tego kierowcę.
Więcej kontroli trzeźwości na drogach. Policja trochę odpuściła w tym temacie i mamy wysyp pijaczków na drogach.
Skoro rowerzystę można posadzić na 15 miesięcy to dlaczego nie tego kierowcę.
Szykuje mu się kumulacja pewnie posiedzi.
Więcej kontroli trzeźwości na drogach. Policja trochę odpuściła w tym temacie i mamy wysyp pijaczków na drogach.