Reklama

Pijany pasażer zatrzymał pociąg

07/09/2016 14:03

26-letni mieszkaniec Krzemienicy znajdował się pod wpływem alkoholu, kiedy poprzez zaciągnięcie ręcznego hamulca zatrzymał pociąg relacji Rzeszów – Przemyśl.

Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek 5 bm,  około godz. 15.30. Łańcuccy policjanci interweniowali w sprawie nietrzeźwego mężczyzny, który w miejscowości Krzemienica, pociągając za hamulec bezpieczeństwa, zatrzymał pociąg relacji Rzeszów – Przemyśl.   Mężczyzna awanturował się oraz obrzucał wyzwiskami współpasażerów. Został przez nich obezwładniony i przytrzymany do przyjazdu policjantów.

Pijany awanturnik nie uspokoił się również w obecności stróżów prawa. Zatrzymanego doprowadzono do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc. Kiedy wytrzeźwiał złożył wyjaśnienia. Jak informuje KPP Łańcut, mężczyzna zatrzymał pociąg, bo chciał wysiąść bliżej domu. Został ukarany mandatem. 

AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    w - niezalogowany 2016-09-07 20:09:36

    wieśniak mógł furmanką jechać , co za buractwo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ww - niezalogowany 2016-09-07 20:34:15

    Ty W znalazl się kurwa mieszczuch  pierdolone  ... Wracając do sprawy   hamulca  to roszke kosztowała  go ta przyjemność 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Www - niezalogowany 2016-09-07 22:56:04

    Ww naucz się pisać wieśniaku najpierw zanim zaczniesz komentować

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości