26-letni mieszkaniec Krzemienicy znajdował się pod wpływem alkoholu, kiedy poprzez zaciągnięcie ręcznego hamulca zatrzymał pociąg relacji Rzeszów – Przemyśl.
Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek 5 bm, około godz. 15.30. Łańcuccy policjanci interweniowali w sprawie nietrzeźwego mężczyzny, który w miejscowości Krzemienica, pociągając za hamulec bezpieczeństwa, zatrzymał pociąg relacji Rzeszów – Przemyśl. Mężczyzna awanturował się oraz obrzucał wyzwiskami współpasażerów. Został przez nich obezwładniony i przytrzymany do przyjazdu policjantów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.wieśniak mógł furmanką jechać , co za buractwo
Ty W znalazl się kurwa mieszczuch pierdolone ... Wracając do sprawy hamulca to roszke kosztowała go ta przyjemność
Ww naucz się pisać wieśniaku najpierw zanim zaczniesz komentować
wieśniak mógł furmanką jechać , co za buractwo
Ty W znalazl się kurwa mieszczuch pierdolone ... Wracając do sprawy hamulca to roszke kosztowała go ta przyjemność
Ww naucz się pisać wieśniaku najpierw zanim zaczniesz komentować