Dziś we wczesnych godzinach porannych na ulicy Słowackiego, w okolicach przystanku autobusowego, na chodniku znaleziono pobitego mężczyznę. Został przetransportowany do szpitala. Policjanci na miejscu pracują nad wyjaśnieniem tej sprawy.
- Dzisiaj przed godziną 5 dyżurny jarosławskiej policji został powiadomiony, że w rejonie przystanku na ulicy Słowackiego znajduje się pobity mężczyzna - informuje Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Jarosławiu asp. szt. Anna Długosz. Na wskazane miejsce wysłano patrol.
– Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala – uzupełnia. Na razie nie wiadomo, jaki jest stan pobitego i czy w grę wchodziło użycie jakiegoś narzędzia. – Na tę chwilę czekamy na informacje ze szpitala – zastrzega A. Długosz, podkreślając, że postepowanie w tej sprawie jest w toku.
– Mundurowi na miejscu zdarzenia prowadzą oględziny, ustalają świadków, słowem trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich okoliczności tego zdarzenia – puentuje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Mam wrażenie że zdjęcie jest z 3 Mają ????
Mam wrażenie że zdjęcie jest z 3 Mają ????
Tak, to tylko wrażenie