w murze. Możliwe, że zostały one wmurowane w ścianę, by upamiętnić zniszczenie kościoła w czasie pierwszej wojny światowej. Znalezisko zabezpieczyli policjanci. Dzisiaj zabrali je saperzy.

Na pociski natrafiono wczoraj około 14. – O nietypowym znalezisku powiadomił kierownik firmy budowlanej, która to rozpoczęła prace remontowe przy kościele. Z relacji mężczyzny wynikało, że niebezpieczne przedmioty swoim wyglądem przypominają duże pociski, z okresu I lub II wojny światowej. Po przyjeździe żołnierzy znalezione pociski zostały wykute z ściany i zabezpieczone. Następnie zostaną przewiezione w bezpieczne miejsce, gdzie nastąpi ich unieszkodliwienie – informuje KPP w Jarosławiu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Szkoda tylko, że szanowny redaktor nie napisał gdzie znajduje się ten kościół , bo na pewno nie w Jarosławiu.
Szkoda tylko, że szanowny redaktor nie napisał gdzie znajduje się ten kościół, bo na pewno nie w Jarosławiu.
Szkoda tylko, że szanowny redaktor nie napisał gdzie znajduje się ten kościół , bo na pewno nie w Jarosławiu.
Szkoda tylko, że szanowny redaktor nie napisał gdzie znajduje się ten kościół, bo na pewno nie w Jarosławiu.
Jaki kościół ??