– Jestem załamany, chce mi się płakać. Ktoś zrobił atak na naszą Psią Wioskę – mówi na początku filmu lek. wet. Radosław Fedaczyński. – W miejscu, które dopiero budujemy, borykamy się z problemami, z drogą, doprowadzamy prąd (...) ktoś przyszedł i nam chciał podpalić wszystko – dodaje wskazując na zniszczenia, do których doszło we wtorek, 18 czerwca.
Straty są ogromne. Jak przekazała Fundacja:
Brama została zdewastowana, wybite szyby, drzwi domków porozbijane niczym kijem. Jeden z domków zajął się cały ogniem.
Sprawą dewastacji i podpalenia zajmuje się policja.
Sama Fundacja, prosząc o pomoc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców apeluje:
Nie bądźmy obojętni. Brak reakcji może spowodować większe nieszczęścia nie tylko w kierunku zwierząt, ale i każdego człowieka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze