Reklama

Podpalenie w Psiej Wiosce w Żurawicy [ZDJĘCIA]

– Jestem załamany, chce mi się płakać. Ktoś zrobił atak na naszą Psią Wioskę – mówi na początku filmu lek. wet. Radosław Fedaczyński. – W miejscu, które dopiero budujemy, borykamy się z problemami, z drogą, doprowadzamy prąd (...) ktoś przyszedł i nam chciał podpalić wszystko – dodaje wskazując na zniszczenia, do których doszło we wtorek, 18 czerwca.

Straty są ogromne. Jak przekazała Fundacja:

Brama została zdewastowana, wybite szyby, drzwi domków porozbijane niczym kijem. Jeden z domków zajął się cały ogniem.

Sprawą dewastacji i podpalenia zajmuje się policja.

Sama Fundacja, prosząc o pomoc w ustaleniu sprawcy bądź sprawców apeluje:

Nie bądźmy obojętni. Brak reakcji może spowodować większe nieszczęścia nie tylko w kierunku zwierząt, ale i każdego człowieka.

 

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/06/2024 10:56
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama