Reklama

Podziemne przejście za pół ceny

22/09/2016 13:30

W najbliższy weekend Podziemne Przejście Turystyczne w Jarosławiu można zwiedzić płacąc tylko połowę ceny biletu. Dodatkowo w dniach 20-23 i 27-30 września grupy szkolne korzystają ze zniżek. Bilet uczniowski kosztuje wtedy 3 zł. Opiekunowie wchodzą za darmo.

Obniżka cen biletów w dniach 23-25 września jest prowadzona w ramach akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" Ministerstwa Sportu i Tyrystyki. Normalny bilet ze zniżką do podziemnego przejścia będzie kosztował 5 zł, ulgowy 3 zł. Dzieci wchodzą bezpłatnie. Obniżona opłata za audioprzewodnik wyniesie 7,50 zł. Bilety należy wcześniej rezerwować w Punkcie Informacji Tyrystycznej CKiP lub telefonicznie pod nr 16 624 89 89.
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości