W niedzielę, 17 kwietnia br., odbędą się wiosenne kwesty w ramach międzynarodowej akcji charytatywnej Pola Nadziei. "Otwórz swe serce na hospicjum" to hasło tegorocznej kampanii – celem zbiórki jest utworzenie przemyskiego hospicjum.
Pola Nadziei to program zapoczątkowany w Wielkiej Brytanii, przez działająca tam na rzecz terminalnie chorych Organizację Charytatywną Marie Curie Cancer Care. Celem programu, prócz pozyskiwania funduszy na utrzymanie hospicjów, jest edukacja i uwrażliwienie dzieci, młodziezy i dorosłych na potrzeby osób zmagających się z chorobą nowotworową.| g. 15, Urząd Miejski | Marsz Żonkilowy z udziałem Salezjańskiej Orkiestry Dętej Augustino. |
g. 16 – 19, Zamek Kazimierzowski |
Lazarycki Koncert Charytatywny. Wystąpią: Studio Balketowe "terpsychora" Galyna Koval, Zespół "Koralik Mini", Zespół "Koralik Max", Zespół Pieśni i Tańca "Przemyśl", Przemyski Młodzieżowy Chór Kameralny "VOX IUVENTUM", Przemyski Chór Kameralny Towarzystwa Muzycznego, Lwowska Kapela Podwórkowa "TA JOJ" im. Kazimierza "Kija" Galikowskiego, Studium Małych Form Cyrkowych pod kierownictwem Tadeusza Tłuścika, Zespół Bluesowy "Septblues", Zespół "Szarotki" Klubu V Batalionu Strzelców Podhalańskich, Zespół Szantowy "Port Przemyśl". |
| Foyer Zamku Kazimierzowskiego | Kiermasz rękodzieła artystycznego |

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Akcja godna najwyższej pochwały dla pomysłodawców, organizatorów i wszystkich wolontariuszy.
Akcja godna najwyższej pochwały dla pomysłodawców, organizatorów i wszystkich wolontariuszy.