Do kradzieży doszło 23 stycznia 2015 r. w jednym z jarosławskich sklepów.
Policjanci wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży pieniędzy, do której doszło 23 stycznia 2015 r. w jednym ze sklepów, gdy 36-letnia kobieta robiła zakupy. – Nieznany sprawca wykorzystał jej chwilową nieuwagę i z otwartej torebki leżącej w sklepowym wózku zabrał jej portfel wraz z pieniędzmi, a także kartami bankomatowymi i dokumentami. Poszkodowana zaraz po kradzieży zastrzegła karty i zgłosiła kradzież dowodu osobistego. Sprawca podczas kradzieży wykorzystał bombonierkę z czekoladkami, przykrywając nią skradziony portfel – informuje serwis KPP Jarosław.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.O kurwa! Podobny do mnie. Ale przecież to nie ja.
http://www.youtube.com/watch?v=Lt_TxGQtkpQ&feature=youtube_gdata
no tak i nikt nie widział i nikt nie zna, metropolia niczym NY
O kurwa! Podobny do mnie. Ale przecież to nie ja.
http://www.youtube.com/watch?v=Lt_TxGQtkpQ&feature=youtube_gdata
no tak i nikt nie widział i nikt nie zna, metropolia niczym NY