Reklama

Policjanci będą omawiać bezpieczeństwo seniorów. Debata już w najbliższy czwartek

Już w najbliższy czwartek w auli Państwowej Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Książąt Lubomirskich 6 w Przemyślu, odbędzie się organizowana przez Komendę Miejską Policji w Przemyślu debata społeczna pn. „Bezpieczeństwo seniorów”.

Jak podaje przemyska komenda: „Debata ma na celu zbudowanie atmosfery zaufania i zrozumienia z mieszkańcami Przemyśla i powiatu przemyskiego, a także powinna wyczulić adresatów na przestępcze zachowania i wskazać uczestnikom jak odpowiednio reagować na niebezpieczeństwa w różnych dziedzinach życia”.

W trakcie spotkania będzie można zapoznać się z kwestiami szeroko pojętego bezpieczeństwa, a zwłaszcza z problemem przestępstw popełnianych z użyciem najnowszych technologii komputerowych i telekomunikacyjnych, których ofiarami najczęściej padają osoby starsze.  Dodatkowo, słuchacze zaznajomią się z aplikacją Moja Komenda oraz Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa. Omówione zostaną też problemy zagrożeń w sieci, rola i zadania miejskiego Rzecznika Praw Konsumenckich, a także potrzeba przeciwdziałania przemocy wobec osób starszych.

Reklama

Wstęp wolny.

Zachęcamy do udziału.

 


MR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama