Reklama

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

18/10/2016 10:00

Po długiej rozmowie policjanci odwiedli 27-latka od zamiaru odebrania sobie życia.

W niedzielę popołudniu sanoccy policjanci otrzymali informację od młodej kobiety, że znany jej 27-latek prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Mężczyzna wyszedł z domu dzień wcześniej i nie odbierał połączeń. Wysłał kobiecie jedynie smsa, z którego wynikało, że nie chce już żyć.

Policjantom udało się jednak do niego dodzwonić i przekonać do spotkania. Mężczyzna opowiedział o swoich zamiarach, tłumacząc je trudną sytuację życiową i finansową. Na szczęście zgodził się przyjąć pomoc. Karetką pogotowia został przewieziony do specjalistycznego szpitala.
pb, KWP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości