Po długiej rozmowie policjanci odwiedli 27-latka od zamiaru odebrania sobie życia.
W niedzielę popołudniu sanoccy policjanci otrzymali informację od młodej kobiety, że znany jej 27-latek prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Mężczyzna wyszedł z domu dzień wcześniej i nie odbierał połączeń. Wysłał kobiecie jedynie smsa, z którego wynikało, że nie chce już żyć.
Policjantom udało się jednak do niego dodzwonić i przekonać do spotkania. Mężczyzna opowiedział o swoich zamiarach, tłumacząc je trudną sytuację życiową i finansową. Na szczęście zgodził się przyjąć pomoc. Karetką pogotowia został przewieziony do specjalistycznego szpitala.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze