Reklama

Ponad 2 tysiące przebadanych osób

18/10/2016 12:00

Tegoroczna akcja darmowych badań medycznych, realizowana przez jarosławski urząd miejski w ramach przedsięwzięcia „Ulica zdrowia”, została zakończona. W comiesięcznych bezpłatnych badaniach medycznych, prowadzonych na ul. Grodzkiej od kwietnia do października, wzięło udział ponad 2100 osób.

Największym powodzeniem cieszyły się badania prowadzone w czerwcu. Skorzystało z nich prawie 550 osób. Akcja „Ulica zdrowia” odbyła się przy wsparciu zakładów opieki medycznej oraz organizacji zajmujących się promocją zdrowia. Prowadzona jest od trzech lat. W tym czasie  z darmowych badań skorzystało około 8 tys. mieszkańców miasta i powiatu.


fot.UM Jarosław


fot.UM Jarosław
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości