Tegoroczna akcja darmowych badań medycznych, realizowana przez jarosławski urząd miejski w ramach przedsięwzięcia „Ulica zdrowia”, została zakończona. W comiesięcznych bezpłatnych badaniach medycznych, prowadzonych na ul. Grodzkiej od kwietnia do października, wzięło udział ponad 2100 osób.
Największym powodzeniem cieszyły się badania prowadzone w czerwcu. Skorzystało z nich prawie 550 osób. Akcja „Ulica zdrowia” odbyła się przy wsparciu zakładów opieki medycznej oraz organizacji zajmujących się promocją zdrowia. Prowadzona jest od trzech lat. W tym czasie z darmowych badań skorzystało około 8 tys. mieszkańców miasta i powiatu.


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze