Od dłuższego czasu posterunek policji w Oleszycach nie cieszy się dobrą opinią, nie chodzi jednak o pracę funkcjonariuszy, ale o stan techniczny budynku.
Popękane sufity i ściany, poniszczone kafelki i wszechobecny duch socrealizmu – taki obrazek rzuca się w oczy po przekroczeniu progu komisariatu. Wygląda jednak na to, że[paywall] policjanci z Oleszyc w końcu doczekają się wytęsknionego remontu. –Komenda wojewódzka znalazła pieniądze na remont, o który staraliśmy się od dłuższego czasu. Ma być wykonany jeszcze w tym roku. Na razie nie znamy szczegółów, nie wiemy, jak posterunek będzie wyglądał po remoncie. Liczymy, że się w końcu zmieni i będziemy mieli nowy, przystosowany do dzisiejszych realiów obiekt – mówi rzeczniczka lubaczowskiej policji, sierż. sztab. Monika Tomczyszyn-Pachołek.
Budynek posterunku powstał w latach 70., obiekt od nowości nie przeszedł gruntownego remontu, naprawiano go tylko na bieżąco.
fot.Kamil Jacek Zarański
Rzeczniczka lubaczowskiej policji, sierż. sztab. Monika Tomczyszyn-Pachołek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Spokojnie Polska jest bezpieczna, stwierdził stary PISoBOLSZEWIK płaszczak :)
Jakie władze taki "13 Posterunek" ;) Jakoś wszedzie są nowe odjebane budynki, a tam sie czas zatrzymał?? Dziwne... Lepiej zmienić napis na MILICJA bo ten nie pasuje.
W Oleszycach o posterunku POparańcy zapomnieli
A o tym pełowskie łajzy nie wiedziały? Przecież w Oleszycach jest mocny klub buraczany, zaprzyjaźniony z pełajzami.
Spokojnie Polska jest bezpieczna, stwierdził stary PISoBOLSZEWIK płaszczak :)
Jakie władze taki "13 Posterunek" ;) Jakoś wszedzie są nowe odjebane budynki, a tam sie czas zatrzymał?? Dziwne... Lepiej zmienić napis na MILICJA bo ten nie pasuje.
W Oleszycach o posterunku POparańcy zapomnieli