Reklama

Posterunek przestanie straszyć

10/02/2017 19:00

Od dłuższego czasu posterunek policji w Oleszycach nie cieszy się dobrą opinią, nie chodzi jednak o pracę funkcjonariuszy, ale o stan techniczny budynku.

Popękane sufity i ściany, poniszczone kafelki i wszechobecny duch socrealizmu – taki obrazek rzuca się w oczy po przekroczeniu progu komisariatu. Wygląda jednak na to, że[paywall] policjanci z Oleszyc w końcu doczekają się wytęsknionego remontu. –Komenda wojewódzka znalazła pieniądze na remont, o który staraliśmy się od dłuższego czasu. Ma być wykonany jeszcze w tym roku. Na razie nie znamy szczegółów, nie wiemy, jak posterunek będzie wyglądał po remoncie. Liczymy, że się w końcu zmieni i będziemy mieli nowy, przystosowany do dzisiejszych realiów obiekt – mówi rzeczniczka lubaczowskiej policji, sierż. sztab.  Monika Tomczyszyn-Pachołek.

Budynek posterunku powstał w latach 70., obiekt od nowości nie przeszedł gruntownego remontu, naprawiano go tylko na bieżąco.


fot.Kamil Jacek Zarański
Rzeczniczka lubaczowskiej policji, sierż. sztab. Monika Tomczyszyn-Pachołek.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2017-02-10 23:26:16

    Spokojnie Polska jest bezpieczna, stwierdził stary PISoBOLSZEWIK płaszczak :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    piotrekboss_22 2017-02-11 11:09:48

    Jakie władze taki "13 Posterunek"  ;)  Jakoś wszedzie są nowe odjebane budynki, a tam sie czas zatrzymał??  Dziwne...   Lepiej zmienić napis na MILICJA bo ten nie pasuje.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    klo - niezalogowany 2017-02-11 20:05:02

    W Oleszycach o posterunku POparańcy zapomnieli

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama