21 października będzie miała miejsce uroczystość poświęcenia sztandaru Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Dynowie.
Imprezę rozpocznie o g. 10.30 zbiórka pocztów sztandarowych przed pomnikiem Króla Jagiełły na dynowskim Rynku, następnie przemarsz do kościoła parafialnego pw. św. Wawrzyńca, gdzie o g. 11 msza święta z poświecenie sztandaru. O g.12.15 oddanie honorów i złożenie kwiatów przed tablicą pamiątkową na budynku dawnego „Sokoła”, potem przemarsz do Szkoły Podstawowej nr 1 i czas na relaks podczas występów uczniów dynowskich szkół. Nie zabraknie wzruszeń i wspomnienia działaczy TG „Sokół” w Dynowie. Na finał koncert zespołów sokolich.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze