Reklama

Pożar w szkole. Ewakuowano 185 uczniów i nauczycieli

Do pożaru doszło w pomieszczeniu kotłowni Zespołu Szkół w Dębnie 3 marca.

Po pożaru  w kotłowni szkoły doszło 3 marca, koło godziny 11. Strażacy i funkcjonariusze policji pomogli w ewakuacji dzieci i nauczycieli przebywających w budynku, szkołę opuściło 185 osób.   Po ugaszeniu pożaru policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa ustalili, że w szkole spłonęły instalacja grzewcza i armatura oraz instalacja elektryczna.  Dzięki sprawnej akcji ewakuacyjnej nikomu nic się nie stało, uczniowie i nauczyciele w porę opuścili miejsce zagrożenia i powiadomili służby ratownicze. Dyrektor szkoły straty wycenił na kwotę ok. 40 tys. zł.   Trwa wyjaśnianie przyczyny i okoliczności zdarzenia.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama