Do pożaru doszło w pomieszczeniu kotłowni Zespołu Szkół w Dębnie 3 marca.
Po pożaru w kotłowni szkoły doszło 3 marca, koło godziny 11. Strażacy i funkcjonariusze policji pomogli w ewakuacji dzieci i nauczycieli przebywających w budynku, szkołę opuściło 185 osób. Po ugaszeniu pożaru policjanci i biegły z zakresu pożarnictwa ustalili, że w szkole spłonęły instalacja grzewcza i armatura oraz instalacja elektryczna. Dzięki sprawnej akcji ewakuacyjnej nikomu nic się nie stało, uczniowie i nauczyciele w porę opuścili miejsce zagrożenia i powiadomili służby ratownicze. Dyrektor szkoły straty wycenił na kwotę ok. 40 tys. zł. Trwa wyjaśnianie przyczyny i okoliczności zdarzenia.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze