Po 40 latach pracy na zasłużoną emeryturę przeszła dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 8 Montessori w Jarosławiu Janiny Szajny, przekazując pałeczkę Annie Wiśniowskiej. Społeczność przedszkola pożegnała wieloletnią szefową placówki z wielką pompą, dziękując za wspaniały czas i wsparcie.
Uroczyste pożegnanie – pełne wzruszeń – odbyło się z udziałem przedstawicieli jarosławskiego ratusza: burmistrza Marcina Nazarewicza, jego zastępczyni Magdaleny Lehnart oraz dyrektor Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta Jarosławia Ewy Leniar.
Cała trójka życzyła odchodzącej dyrektor zasłużonego odpoczynku i wielu pogodnych dni na emeryturze, składając podziękowania za wieloletnią, sumienną i pełną pasji pracę na rzecz jarosławskiej oświaty oraz za to, że wniosła istotny wkład w wychowanie kolejnych pokoleń najmłodszych mieszkańców miasta.
Żegnająca się z przedszkolem J. Szajny nie kryła wzruszenia wyjątkową chwilą.
– Dziękuję za piękny, wspaniały czas. Dziękuję za wsparcie i pomoc ze strony władz miasta. Dziękuję, że mogłam być częścią tak wspaniałej społeczności – podsumowała.
Społeczność przedszkola podkreśliła, że odchodząca dyrektor przez lata była sercem przedszkola, a jej kadencja była czasem mądrych decyzji i ogromnego zaangażowania w rozwój placówki.
„To dzięki Pani to miejsce było nie tylko przedszkolem, ale drugim domem – pełnym bezpieczeństwa, radości i ciepła” – zauważono.
Reklama
Obowiązki pełniącej funkcję dyrektora przedszkola zostały powierzone Annie Wiśniowskiej, dotychczas pracującej w placówce jako nauczyciel przedszkola i logopeda. Życzono jej wielu sukcesów, satysfakcji z pracy i odwagi w realizowaniu nowych pomysłów.
Wydarzenie obfitowało w wyjątkowe emocje, a uatrakcyjniła je część artystyczna w wykonaniu najmłodszych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze