Więcej osób niż w poprzednich dniach wzięło udział w proteście przeciw zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce. Tym razem manifestanci przeszli z Wyb. Piłsudskiego na Plac na Bramie, blokując po drodze przejścia dla pieszych, a tym samym ruch samochodów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No to dopiero teraz zacznie się dużo zakażeń koronawirusem przez te lewackie świry i bezmózgi
Brawo! Dzielne kobiety, dzielni panowie!!! Tak trzymać!
ile grozi za propagowanie znakow nazistowskich? wiecej dzieci , ktore nie wiedza co i o co chodzi. bo nie wiedza co oznacza symbol- piorun.
Na murach wysokiego napięcia też masz znak pioruna i do tego jeszcze trupią czaszkę. Wiesz co to oznacza?
O znowu odezwał się ten lewacki przygłup
Doktor do lekarza ! Mózg już stracony może ciało da uratować!
Odezwał się ten co propaguje przemoc w rodzinie.
Ojciec prać w morde pewnie swoją żonę i dzieci pierzesz po mordzie albo sam po mordzie dostajesz.
Jako osoba mocno wierząca brałam udział w tym proteście uważam ze każdy ma prawo do wyboru! Sporo osób wierzących i z prawego obozu politycznego szło obok nas! Nie życzę nikomu aby kiedykolwiek znalazł się w takiej sytuacji bez względu na poglądy, kiedy trzeba dokonać takiego wyboru w ostateczności. Obudźcie się na prawdę watro. Kiedyś (oby nie) ale może to dotyczyć waszych kobiet !
Ale agresja i brak poszanowania.Połowa jak nie większość tych lalek nie skończyła jeszcze szkoły.Połowa jak nie większość tych lalek opuści kraj w poszukiwaniu "lepszej" pracy XDDzieci się nudzą, bo zamyknęli szkoły.
Nawet ta dzicz przeniosła się do "Przymyśla". Przecież to nie ma niemal nic wspólnego z protestem smarkatych kobiet , to lewackie bojówki nieźle zorganizowane próbują dokonać przewrotu w Polsce na wzór meksykański z 1910 r. hiszpański z 1935, czy wcześniej rewolucji Francuskiej z końca 18 wieku . Obserwuję zachowanie tej nicy komórkowo - komputerowej młodej hałastry i widzę podobieństwo z rewolucją bolszewicką gdzie nienawiść przeniosła się na kościół prawosławny , cerkiew , niszczenie kościołów , monastyrów , ścinanie krzyży , niszczenie obrazów i figur świętych przetapianie dzwonów na pomniki bolszewickich bonzów było powszechną normą . I co po ponad 100 latach już na ekranach telewizji widzę , zacięte z nienawiści do religii ryje młodych zdziczałych lewaków głównie niestety nastoletnie gówniary zwane kobietami i kolesi , przerywanie mszy świętych i wykrzykiwanie nienawistnych haseł , próby ataków na nielicznych z powodu pademii wiernych , niszczenie murów odnowionych katedr i kościołów . To jest XXI wieczny neobolszewizm , to już świat przechodził , na efekty wiadome , nie ma m zamiaru uczyć historii , trzeba poczytać ale co poczytać kiedy przedstawiciele dumnego narodu nie czytają w roku ani jednej książki. A resztę dopowie koronowirus , zobaczymy efekty za kilka dni , on , wirus nie opuści świata i Polski , sprawiedliwość i kara musi być wymierzona. Nie wierzycie , zobaczycie.
Jaki ty wierzący jak popireraż lewactwo ilewicowy terroryzm
Symbol piorun oznacza wyładowanie atmosferyczne. Tak jak symbol "gówno" oznacza zawartość Twojej czaszki.Co za głupek
ten protest nie ma nic wspólnego z kobietami, aborcją!!! jedyny cel to polityka a tłum idzie i nie wie kto nim dowodzi i jaki cel chce osiagnać. Przy tym wynurza się chamstwo, ignorancja i brak szacunku do innych. Fakt macice zamiast mózgów. chcą się gzić a potem dokonywać aborcji i to nie ważne czy płód chory czy zdrowy. No lemingi ja osobiście jestem za wolnym pawem wyborów bez zakazów.
Dlaczego polvja to toleruje .Przecież jest pandemia .W co gra policja.
Dlaczego policja pozwala na nielegalne blokowanie miata na brak dystansu maseczk na zgromadzenia bez pozwolenia na obrażanie katolików.Czy to jeszcze polska policja.Na co czeka policja aż zaczną palić kościoły??? i bić katolików .
do wroclowianin, popatrz w sieci nic nie ginielajt.lm.pl › masc_z_zywokostu.macerat.reumatyzm.kregoslReumatyzm.Kręgosł. Dodano: 31.12.2019 11:06IP: 5.173.32.113Wyświetleń: 8Region: TurekCena: 30. Naturalna maść z korzenia żywokostu.Jak sama nazwa ..
zbijanie kapitalu politycznego. juz nie jaki margo zrobil kariere i kase na zbiorkach , zebral chyba 500 tys i znikł.
To nie ma nic wspólnego z pokojowym protestem. Zadymiarze mają teraz powód do chuligaństwa. Wulgaryzmy słowne, napisy, niszczenie elewacji Kościołów. Tak pokojowo się protestuje ? A na tych protestach to kto jest smarkule jeszcze niepełnoletnie co chciałyby wszelkich swobód i stare baby s te nie wiem dlaczego może chcą jeszcze usunąć
Widząc ten jad na protestach przychylam się do liberalizacji aborcji . zapewne wielu z tych chamsko zachowujących się osób było by na śmietniku historii bo by zostali wyskrobani
Panie komendanie KMP w Przemyślu.Gdzie pan jest gdzie jest policja dlaczego zgadza się pan na nelegalną blokadę miasta .dlaczego zgadza się pan na atakowanie i obrażanie katolików Czeka pan na palenie kościołow.???
Powinno być zdecydowane działani e zgodne z prawem. Bo ten protest jest nielegalny. Blokowanie ruchu, wykrzykiwanie słów wulgarnych w miejscu publicznym - są podstawy do zdecydowanego działania przez Policję.
"Lewakiem" po tym co głosił i wdrażał w życie był Jezus. Prawaków i narodowców nie cierpiał Piłsudski i co dziwne katolickiego kleru. Ale każdy pisowski czy narodowy partyjniak filmuje lub fotografuje się w tle z popiersiem lub obrazkiem "Dziadka". Niewiedza? głupota? czy polityczno historyczny oportunizm? Dewiacja religijna, jak wiele innych dewiacji ujawnia się w postaci sekt np. Rydzyk i jego imperium czy też wojownicy maryji lub rycerze chrystusa króla.
Wszystko przez jednego stetryczałego, nienawistnego, nienawidzącego ludzi "kawalera z wolnej ręki", któremu wydaje się, że jest Bogiem. Nawet w szeregach jego partyjnej ferajny zastanawiają się jak tego chwasta wyrwać albo - jak mówi ulica - wypier...
Policjanci też mają rozum i sumienie, oraz żony, siostry, córki i wnuczki i widzą co im chce zafundować obłąkaniec z Żoliborza. Mają też wizję, co może się stać z chwilą, gdy rządząca banda zostanie wypier... na śmietnik historii, a pion MSWiA zostanie rozliczony z dokonań lat 2016-20. 0 % do emerytury za służalczą służbę itd.itd.
Zarządzanie przez kryzys tym razem prezesowi nie wyszło. Zamiast jednego ma dwa. Może narodzi się z tego normalne, świeckie państwo, w którym rząd rządzi a nie kołysze się rytmiczne do skocznych melodii na imieninach biznesmena z Torunia.
Twój mózg jest już od dawna zarażony czymś gorszym niż kovid prawicowy ujadaczu
Boją się bo każdy ze smartphonem w ręce i filmuje ich każdy krok i tylko czeka na sensację typu "policja pobiła protestujące kobiety"
Sratatata, te wszystkie wpisy wzywające policję do działania itp itd na odległość czuć, że są pisane na zlecenie pis. Dyskutować można tylko czy przez boty czy przez radnych Lasków.
dopiero teraz zrozumiałem ..masz gówno zamiast mózgu
Na fotach widzę samych narkomanów. Szkoda że ich matki nie zrobiły skrobanki. Przynajmniej na uli u po zmroku byłby spokój.
Z dziennika młodej lekarki:Sprawa macicy Akurat teraz, gdy jama gębowa i otwór nosowy spędzają władzom sen z powiek a na topie wszystkich mediów podgrzewany jest temat wirusa, ktoś zajrzał do organu, które „produkuje” ludzi i zrobił się z tego wielki szum. Jako młoda lekarka muszę w tym wypadku zająć stanowisko, choć wiem że wyznawcy Lenina będą nieubłagani i nic ich nie pocieszy, chyba że ktoś wymyśli seks baby z chłopem bez zapłodnienia, z pominięciem jakichś pigułek i worków na parówki. Tak, wiem już na tym pracują inżynierzy z całego postępowego świata i będzie można się przepychać w lewo i prawo bez konsekwencji tak, by nagły wyrzut wyprodukowanego materiału genetycznego spotkawszy się z innym jajowym materiałem genetycznym nie doprowadził do powstania życia. To tylko kwestia czasu. A tymczasem fala niezadowolenia trwa, a bunt pewnie będzie się rozszerzał i wkrótce obejmie nie tylko Domy Seniora czy DPS-y, lecz także żłobki i przedszkola. Bo w końcu, patrząc na tych zbuntowanych ludzi, którzy mają rację, nie musieli się przecież pojawić na tym świecie i dziś zatykać otwory ustno-nosowe ku zdziwieniu norek i świń, które tego nie czynią, bo nie odebrano im jeszcze wolności nieskrępowanego oddechu. W końcu o nie troszczy się coraz większa mać celebrytów i postępowych przedstawicieli świata z obrzydzeniem patrzących na kawałek wędzonej szynki.
Szacun dla Przemyśla! Myślałem że mieszkają tu nawiedzone dewotki i dewoci pod przewodnictwem " obserwatora " hi hi hi
Brawo teraz władze mają powód by wystawić wojko na ulice super robota dla nas zwykłych ludzi którzy nie interesują się polityką. Nic tylko dziękować uczestnikom tych protestów.
Jakie wojsko ? Tych z Obrony Terytorialnej czy tych co koncza sluzbe o 15? wez sie nie osmieszaj i nie pisz bzdur
Byla tam choc jedna kobieta co urodzila dziecko z.zespolem Down lub innymi schorzeniami.Nie !!!Te dzieci wyrazaja wiecej uczuc nieraz niz zdrowe....DZIWIĘ SIE ZE LUDZIE SA ZA ZABIJANIEM....Szok....
Bo to nie jest pokojowy protest. TO jest wojna.
Nie za zabijaniem, a za prawem do decyzji, do samostanowienia i do wolnej woli.
Kupcie sobie maść, żeby nie piekło kobiet....
Dość dyktatury kobiet! Mój srom moje prawa!
Coraz więcej niezadowolonych ludzi w Polsce z polityki rządu, przedsiębiorcy, rolnicy, organizacje LGBT, Kobiety, kto następny? Kaczyński, Ziobro i polski kler, mają swoją wizję państwa wyznaniowego, nie licząc się z tym że Polacy są różni i mają różne poglądy. Poprzez ograniczanie swobód obywatelskich PiS popełnił polityczne samobójstwo, nawet część osób która wcześniej głosowała na PiS, już na nich nie zagłosuje. Dla mnie od początku rządy PiS oznaczały tylko jedno: DRAMAT DLA POLSKI.
jestem stara i nie nadają się na marsze...ale jestem dumna, jak nigdy wcześniej , ze Przemyśl wreszcie się obudził.Miasto emerytów i rencistów i kościołów.Nie mam nic przeciwko katolikom i wierze , ale jestem zdecydowanie przeciw ciemnocie i zdewoceniu.Jestem dumna z młodych kobiet i mężczyzn którzy walczą ramię w ramię.Żal mi tych, którzy nie rozumieją powagi sytuacji.
Co do zasadności protestów, kobiety mają moje poparcie ale nie można popadać w skrajności, nie wyobrażam sobie prawa które pozwala na dowolne przerywanie ciąży jak i takiego które je zakazuje. W pierwszym przypadku gdy jakaś głupia c.pka chce usunąć ciążę bo jakiś koleś na imprezie zalał jej formę... W tym przypadku oboje powinni ponieść odpowiedzialność albo wychowywać to dziecko albo płacić na jego wychowanie. W drugim przypadku nie można zmuszać kobiet do rodzenia martwych dzieci, z wadami genetycznymi, w znacznym stopniu zdeformowanych, niedorozwojem umysłowym itd. Kobieta powinna mieć prawo wyboru i w tym przypadku aborcja jak dla mnie jest w pełni uzasadniona. Szacunek dla życia ale bez radykalizmu i fanatyzmu religijnego.
proszę Pana a ja nie godzę się aby Pan l..a @sek z e swoimi kolegami maszerował i blokowałmiasto podczas różańca męskiegojest w końcu tylekościołów w wiekszości już opustoszałych i tyle terenu wokół nich że można cały dzięn i cały tydzień różańce odmawiać ...ja się osobiście boję tych panów z rożańcami i jednolitym umundorowaniu i jednolicie wznoszącymi hasła ,przypomina mi się to jak wyprawy krzyżowe..jak im miejsca mało to teraz po żniwach jest duży teren na takie rzezy wGrochowcach o zebraniu słonecznika po prawej stronie jadą w kierunku \fredropola,take kij ma dwa konce a ludzie mają dosyćtej dominacji stale postępującej.Policja co ma do tego..
asdf co sie przyjebałes policji i komendanta,nawazyles piwa to pij te chlapy sam
Za granicą będą usuwać. Kto chce hodować w domu jołopa albo innego paralityka ? A dla poszkodowanego to upokorzona wegetacja i oczekiwanie,często w bólu, na koniec. I to ma być Życie ? Dla czarnych to łatwa kasa, bo chrzest, bo pacierze , msze o wyzdrowienie , pogrzeb , gregorianka no i za duszę. O kasę chodzi a nie o delikwenta. Oto wielka Tajemnica. Siema.
pokrzyczą potupią nóżkami zawyją i koniec za chwilę się skończy bo większość z protestujących nie wiedzą o co tak naprawdę krzyczą tak jak ten nieszczęsny kod to samo i co wyszło z tego kupa mułu dlatego naprawdę śmiać mi się chce z tego wszystkiego Zagubieni ludzie a tak na sam koniec z Kościołem nikt nigdy nie wygrał nawet za Komuny . Pozdrawiam świrów....
Nazwa BIES jest adekwatna do twojego chorego mózgu. Nie wiesz drogi Szatanie - czyli Biesie czy przypadkiem poprzez nieustanne przypominanie i upominanie się o każde życie w tym nienarodzone ci niedobrzy czarni nie uratowali takim jak ty czortowi w ludzkim ciele życia w fazie prenatalnej czyli nienarodzonego. To dzięki białemu czyli Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi tysiące obecnych zwolenników aborcji, nienawidzących życia poczętego przyszło na świat w czasach kiedy tzw aborcja była na żądanie i właśnie dzięki nauczaniu o konieczności poszanowania każdego życia wiele matek, może też Biesa wycofały i zmieniły decyzję o abortowaniu płodu ludzkiego czasem małego diabołka-biesa by teraz mógł wraz z innymi biesami pluć na ludzi którzy poprzez nauki i apele ratowali każde życie. Wsyd za takich biesów, ale może kiedyś Bóg da ci opamiętanie, również tobie podobnym w myśleniu na temat życia nienarodzonego, obecnie modnej narracji przeciwko życiu które obronić się nie może. Na koniec po chrześcijańsku skoro jesteś biesem to czort z tobą.
Oj zdziwisz się, czas biegnie, młodzi dorastają, są światli i wykształceni. To już nie są córki uczone na gosposię, bitą, i rodzącą bez prawa głosu.
jedna z tych kobiet wychowuje dwójkę chorych dzieci i ma już dość pierdół o pomocy państwa i słowach otuchy a wiele innych nie chce się ujawnić ,ale musiały prosić rodzinę aby został ktoś z chorym dzieckiem .......debilu
mylisz się ,popatrz w kościele ilu masz młodych ludzi ....prawie nikogo ..ich nie interesują pierdoły opowiadane przez dziwnych ludzi na temat życia ..oni widza to życie jako wojnę o przetrwanie i ciągłą walkę o lepszy byt ,a tacy jak ty wkrótce znajdziecie swe miejsca 1,80 poniżej linii gruntu ,,tyle że dla nich to będzie obojętne
Doskonale wiedzą o co krzyczą, o prawo decydowania o sobie. A to dopiero początek końca tego obłudnego rządu nierządu.Kaczyński niestety twój rząd obalą KOBIETY!!!Brawo dla Pań!
Do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć nie dając w zamian nic.Naród wspaniały, tylko ludzie kurwyPrzepowiednia Pilsudskiego.J.PIŁSUDSKI powiedział:""“NAJWIĘKSZYM WROGIEM POLSKI W PRZYSZŁOŚCI BĘDZIE KOŚCIÓŁ”""On dobrze znał historię Rzeczpospolitej.."""Do głównych sprawców tragedii mojego kraju należy też Watykan. Zbyt późno pojąłem, że nasza polityka zagraniczna służyła interesom Kościoła katolickiego""". (Józef Beck, minister spraw zagranicznych II RP). Polacy - wspaniały naród, ale społeczeństwo żadne; dziennikzachodni.pl › Aktualności Cyprian Kamil Norwid Churchill o Polakach:Jest niewiele cnót, których Polacy nie posiadają, i niewiele pomyłek, których udało im się uniknąć. Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów. Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie. Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych. „Dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą.” Otto BismarckNiestety wszystkie przetoczone powyżej cytaty się potwierdzają, tym razem PiS robi wszystko aby stracić władzę. Zniechęcają idiotycznymi posunięciami kolejne grupy społeczne. Tym razem władze w Polsce przejmie lewica która tak pojedzie po badzie że ani się nam nie śniło. Bo Polska nie może mieć mądrych przywódców , to niemożliwe.Opis: Józef Piłsudski o politykach i Narodzie
Naród który zabija dzieci w łonie matki jest narodem bez przyszłości niestety lewackie i lewicowi faszyści przy POmocy faszystów z PO-KO to tego doprowadzą
POwinieneś się jak najszybciej zgłosić do szpitala psychiatrycznego bo to zagraża zdrowiu twoich najbliwszych
Protest w Przemyslu?A po co demolowali koscioly?Po co, po co, po co?Chyba tak do konca. oni sami nie wiedza po co.I to jest przyklad na to jak mozna manipulowac ludzmi.Wiec co to bylo?Protest?marsz?Krzyczeli, ze to jest wojna!!!!Czy te dzieci wiedza co to slowo oznacza?Kto przezyl wojne ten wie.
Taki komentarz dziś zobaczyłam w sieci, mocny:W tym roku zobaczyłam społeczeństwo od nowa. Zobaczyłam rozwydżoną dzicz na ulicach. Dzicz która niszczy. Dzicz która broni demokracji i konstytucji tylko wtedy gdy jest zgodna z ich światopoglądem. Zobaczyłam ludzi którzy wyśmiewają innych a potem sami paradują wystawionym środkowym palcem z wyzwiskami na ustach. Jestem w szoku jak się zachowujecie. Mieliście się za lepszych i wykształconych a co z was wyszło?! Nie potraficie rozmawiać tylko bluzgać. Wrzeszczycie o swoich prawach. Tak macie je, ale prawa mają również poczęci ludzie. Tak, ludzie. Bo banana nie urodzicie. I ci poczęci mają prawo by się urodzić, zostać otoczeni opieką, ciepłem i środkami przeciwbólowymi a nie zostać rozerwani na kawałki bo dorosła kobieta nie zniesie widoku. A widok powyrywanych rączek zniesie?! Co z wami ludzie? Łatwiej znieś myśl że się coś takiego zrobiło niż zawinąć w kocyk i pożegnać? Chcesz to robić? Dobrze, wolna twoja wola. Ale nie znieczulaj się że to takie humanitarne. I nie niszcz kościołów, tam przychodzą ludzie którzy myślą inaczej niż ty i wolno im. Wolna ich wola. To nie kościół stwierdził ustawę za niezgodną z konstytucją, bo nie ma takich kompetencji. Gdzie teraz są ci wszyscy w koszulkach konstytucja? Co już nie pasuje to nie bronicie już jej?
Do powyższych cytatów dodam jeszcze jeden:Trzeba przyznać, że wszyscy ludzie są obdarzeni wystarczająco zdrowym rozsądkiem, aby odróżnić dobro od zła, aby odpowiednio się zachowywać, przeprowadzać rozumowania, ujmować i porównywać stosunki [zachodzące między rzeczami i zjawiskami – M.S.], jak również rozszerzać swe idee drogą refleksji i studiów (wyłączam spośród nich tych, którzy rodzą się szaleńcami, ale istnieją szpitale, aby im uniemożliwić czynienie szkody).Czy nie lepiej byłoby zacząć od rozumowania razem z ludźmi, aby dać im poznać, że w prawdziwym ich interesie leży działanie uczciwe i sprawiedliwe, żeby byli raczej dobrymi ojcami i synami przywiązanymi do swej ojczyzny i posłuszni prawom, niż żeby sobie szkodzili i oszukiwali się nawzajem pozbawieni wszelkiej spokojności umysłu i miotający się, by się przeciwstawić zasadzkom i podstępom innych; jeśli do takiego wychowania dodacie dobre prawa, które karząc zbrodnie, utrudniają jednocześnie pomnożenie się występków; jeśli do tego dodacie jeszcze swoją własną osobą przykład cnót we wszelkich okolicznościach, niewątpliwie cały lud pójdzie za wami, gdyż ludzie są z natury naśladowcami podobnie jak małpy.Ale – przeciwnie – jeśli zaczniecie od oświecania księży, dostarczycie im więcej środków do zniewolenia ludu i do trzymania go silniej pod ich wpływem; albowiem wszelkie ciało udzielne w narodzie będzie działało przeciw poczynaniom rządu, przy którym będą istniały utajone rewolty, konspiracje, w które niestety obfituje historia; nie można spodziewać się, że zmienią postępowanie, gdyż w ich interesie leży istotnie fascynowanie oczu ludu kłamstwem, strachem przed piekłem, dziwacznymi dogmatami i abstrakcyjnymi czy też niezrozumiałymi ideami teologii.Księża zawsze wykorzystają ciemnotę i przesądy ludu, posłużą się religią – w co nie możecie wątpić – jako maską, by przykryć swą hipokryzję i niegodziwość swych przedsięwzięć. Lecz w końcu cóż z tego wynika? Lud nie wierzy więcej w nic, jak na przykład we Francji, gdzie chłopi nie mając obyczajów ani religii, są bardzo ciemni, przebiegli i występni.Widziano rządy despotyczne posługujące się tą zasłoną religii w przekonaniu, że była ona najmocniejszą podporą ich władzy; wówczas to wyposażono w sposób możliwie najbogatszy księży kosztem nędzy ludów. Przyznano im najbardziej oburzające przywileje łącznie z zasiadaniem przy tronie. Słowem, do tego stopnia rozmnożono łaski, dobra i bogactwa duchowieństwa, że połowa narodu z tego powodu cierpi i jęczy w nędzy, podczas gdy oni nic nie robiąc, opływają we wszystko.Obecnie, kiedy znamy złowrogie skutki tego błędu, wydaje mi się, że nie ma lepszego środka, jak pozwolić im, by popadli w upodlenie i ustanowić na koszt rządu szkoły dla chłopów, gdzie będą mogli uczyć się moralności, rolnictwa, zawodów i rzemiosł.Przemawiam do filozofa i do zręcznego polityka; rząd niezależnie od jego charakteru nie powinien mieć innej religii poza religią Natury. Ten niezmierny glob [sic! – chodzi o wszechświat – M.S.] zapełniony nieskończoną ilością gwiazd, jak również nasze serca szukające bezwiednie ucieczki od wszystkich naszych nieszczęść, świadczą w sposób oczywisty o istnieniu Istoty Najwyższej; my jej wcale nie rozumiemy, ale czujemy ją wewnętrznie i musimy ją wszyscy wielbić. Zostawmy więc wszystkim sektom i wszystkim religiom wolność uprawiania kultu, pod warunkiem, że będą one posłuszne prawom ustanowionym przez naród.Powyższy list Tadeusza Kościuszki do Adama Czartoryskiego znajduje się w Lwowskiej Narodowej Bibliotece Ukrainy bo oczywiście w wyniku durnoty narodowej niewiele mamy dóbr kultury w kraju.Dodam tylko ze nie jestem za aborcją jestem za wolnością,mądrą Wolnością. Mądra wolność to m.in. możliwość podejmowania decyzji
W przypadku aborcji , gdy mamy do czynienia z uszkodzonym płodem to ostrożnie ! PIS udowodnił, że bez mózgu można żyć ładnych kilka dekad. Ba można zostać nawet posłem, premierem, albo prezydentem...
Pokaż mi choć jeden kraj w Europie, w którym jest legalna aborcja, nawet ta na życzenie, żeby był bez przyszłości, albo jego naród wyginął?
Chodzi tu tylko kandydatów którzy urodzą się i będą albo całe życie srać pod siebie, albo inaczej zwyrodniali, chorzy, nawet se biedaki nie podupczą. Trzeba być obłudnym katabasem żeby życzyć komuś takiego potomstwa. A że młode, w wieku rębnym protestują to logo. A co jakaś 80 letnia niewiasta protestować będzie? Przecież na nią NIKT już się nie wyspina, żeby pokryć. Nie urodzi. Popieram. Nie protestują o prawo do usuwania zdrowych. Ciemniaki co tego nie rozumiją a piszą tu wypociny bzdetne. Siema
Janie chylę czoła za przypomnienie listu Kościuszki z 1816r. obnażającego "politykę" i prawdziwą istotę kleru.
Chodzi tu tylko o kandydatów którzy urodzą się i będą albo całe życie srać pod siebie, albo będą inaczej zwyrodniali, chorzy, nawet se biedaki nie podupczą I nie wypiją. Trzeba być obłudnym katabasem żeby życzyć komuś takiego potomstwa. To że młode, w wieku rębnym protestują, to logo . Chcą zdrowe dzieci rodzić i chwała im. A co jakaś 80 letnia niewiasta protestować będzie? Przecież na nią NIKT już się nie wyspina, żeby pokryć. Nie urodzi. Popieram. Nie protestują o prawo do usuwania zdrowych. Ciemniaki co tego nie rozumiją i generalizują sprawę oraz piszą tu wypociny bzdetne. Siema
Janie, odpowiedz mi prosze.Za jaka jestes wolnoscia?Ta madra czy ta co dzis chodza i krzycza : jebac i wypierdalac !!!Bo ja rowniez chyle czola za przypomnienie listu Kosciuszki. ale czy uwazasz ze kazdy cel uswieca srodki, ze za kazda cene.Czy tam jest Twoja 15 letnia corka?Licze na Twoja madrosc i madra odpowiedz.Czy tak sie godzi? Czy to uchodzi?Janie odpowiedz prosze...
Tłum rozwydrzonych , rozkapryszonych ,roszczeniowych nastolatek , które się nudzą .
Do tzw ... kropek , zabolała lewaku prawda, ccco?
Są dwa powody tych szalonych dziewczyn . Pierwszy , to napuszczanie sponsorowanie przez lewaków , masonów z Niemiec , i innych krajów skarżących się do Brukseli , którym się nie podoba legalnie wybrany polski rząd . Drugi powód , to finanse . Krótko mówiąc, obecnie fruwające panienki jeżdżą do Czech , rzadziej do Niemiec , ale to kosztuje około 2 000 euro . i trwa około 3 dni . A w Polsce rano przyjazd do kliniki np. w Warszawie po południu skrobanie i na drugi dzień powrót do domu . Czyli krótko mówiąc , za granicą minimum 3 dni , a w Polsce tylko 2 dni, tam zabieg kosztuje , w Polsce chcą ,ażeby płacić ze Składki Zdrowotnej .Polacy w/g nich mają tyrać i z ich pieniędzy maja być finansowane skutki fruwania panienek , a ludzie chorzy na raka , cukrzycę , i inne grożne choroby maja być nieleczeni. Panienki jeśli chcą się miętolić , maja pełne prawo , ale też niech za te zabiegi płaca . TO W KONCU ICH PROBLEM
Pisowski rząd wydał 2mld zł na swą tubę propagandową tvpis zamiast na leczenie onkologiczne. Nie wypisuj bzdur i nie siej taniej propagandy bo już mało kto to łyka.
Piękne było przemówienie pana prezesa na czerwonym takie mla mla mla tylko sierpa i molota brakowało
Nie nazwałbym rządu lewackim. PiS gra niefair, prowadząc wojnę ideologiczną w warunkach epidemii.
Cytując list oraz wypowiedzi wybitnych postaci chyba jasno wyraziłem za jaka wolnością jestem.Twoje pytanie raczej powinno brzmieć: w jaki sposób polskie społeczeństwo może dojść do mądrej wolności. Odpowiedź też jest w liście Tadeusza Kościuszki; przez edukację. Społeczeństwo wybiera niewłaściwych, raczej podłych polityków z powodu braków w edukacji. Napiszę wprost- nasze społeczeństwo jest w zdecydowanej większości głupie. A głupie jest dlatego ze mamy niewiele warty system edukacji. W dodatku w tym systemie pojawiło się nauczanie religii w sposób ogłupiający do reszty. Zamiast choćby podstaw filozofii, etyki, zastanowienia się nad historią prawa czy naukami Konfucjusza od przedszkola objęto dzieci indoktrynacją religijną. Zapytaj młodzież np w I liceum co myślą na ten temat. Jesteśmy w błędnym kole od wieków, rządzący nami nie chcą wolego.mądrego społeczeństwa bo ono odsunęłoby ich od władzy i bogactwa które władza daje, z kolei społeczeństwo nie jest zdolne do wyboru spośród siebie mądrych ,porządnych ludzi do sprawowania władzy bo jest po prostu za głupie. Czy w Polsce możliwe jest dokonanie zmian w sposób ewolucyjny , nie wiem i osobiście w to wątpię.
Sam stulej i gowniara :D Nawet nie wiedzą co jest w tej ustawie.
Janie, dziekuje.Odnioslam wrazenie jakbym byla na lekcji.Ale chodzilo mi poprostu o nas.Rozumiesz?W tych protestach biora udzial poprostu dzieci.Nie ma tam mojego syna, byc moze nie ma Twojej corki ale gdzie sarodzice tych dzieci?Gdzie my, jako rodzice popelnilismy blad?W ktorym miejscu zatrzymal sie czasCzy myslisz, ze znaja List Kosciuszki?Niosa na ustach slowa, ktorych juz tu przytaczac nie bede.Czy Ty i ja nie ponosimy za to odpowiedzialnosci?Czy jestes z tego dumny?Co z nami bedzie za 20 lat?Jestes czlowiekiem wyksztalconym i wiesz o czym mowie.Nie wazne sa w tym momencie idealy.idealy.Jestes prawicowy czy lewicowy czy skrajnie, jakie to ma znaczenie.Wazne czy jestes czlowiekiem? Ps.To juz byly moje przemyslenia.Ot tak Pozdrawiam
szedłem wtedy z moim psem który olał to, dobra psina pomyślałem...
one są wykształcone i wiedza czego chcą ..a nie to co twoja żona ,sprząta .prasuje daje ....i gotuje .współczesne niewolnice to tylko w zakonie
a może inaczej...dlaczego władze tego kraju nie stawiają na edukacje ? bo debilowi damy 5 stówek a on już nas kocha ,ważne aby miał na piwo i miejsce pod sklepem...
Przykre, ale niektóre kościoły za sprawą swoich duchownych są dziś namiastką osławionych komitetów, z których wychodzą dyrektywy dla władzy miejskiej (znam ex prezydentów P-śla, którzy po kilka razy w tygodniu chodzili po instrukcje) oraz "wytyczne" dla bezkrytycznych wiernych. Takim "komitetem" jest np. siedziba abp Jędraszewskiego, który plecie co mu ślina na język przyniesie, siejąc antagonizmy wśród wiernych, których -jak Kurski Qurwizję - traktuje w kategorii "ciemnego ludu". A o "obrażaniu" katolików lepiej nie mówić, bo nikt tak jak "prawdziwy katolik" obrazić i podeptać czyjąś godność nie potrafi. Zwłaszcza taki "prawdziwek", który pozostaje pod wpływem szamana z Torunia, oraz tych dostojników, którzy mu kibicują - często wbrew intencjom prymasa, a nawet papieża.
Towarzysz Prezes, jak zwykle, był w formie. Mówił pięknie, jak prawdziwy "katolik", "patriota", "wielki mąż stanu" etc.etc. Mówił o pojednaniu, miłości bliźniego, szacunku dla przeciwników politycznych i innego człowieka etc.etc.etc. Tylko wrogie lewackie siły i zakamuflowane opcje oceniły to jako fanzolenie złamasa na kaczych nogach, ale co tam będziemy przejmować się jakimś CNN, BBC, France 24, New York Times i innymi wrażymi mediami. O, tu się zgina dziób pingwina!
Kobiety strajkujące zostały obrażone i porownane do lewackiego faszyzmu i bojówkarzy przez media TVPiS siejące propagandę i ukazujące wszystko w czarnych barwach
Qurwizja jest dla motłochu, "ciemnego ludu", który można łatwo ogłupić wciskając mu propagandowy kit. Jak mnieman, Ty sobie kitu wcisnąć nie dasz więc chromol to, co Wydział Ideologii i Propagandy KC PiS przygotował, a tow. Kurski wyemitował.
A ty to nawet nie będziesz śmieci wywoził z twoją "główką"
Kilkunastoletnia osoba z raczej nie jest , bo nie może być wykształcona . To nawiedzona , żle wychowana , rozkapryszona suczka
a mnie wkurwia to że z moich składek są leczeni chorzy na raka ,który jest spowodowany papierosami i alkoholem np płuc .alkoholicy maja rentę a nie przepracowali jednego dnia wszyscy ci co mogą pracować a wystawiają ręce po pomoc do państwa lista jest długa .......
No to dopiero teraz zacznie się dużo zakażeń koronawirusem przez te lewackie świry i bezmózgi
Brawo! Dzielne kobiety, dzielni panowie!!! Tak trzymać!
ile grozi za propagowanie znakow nazistowskich? wiecej dzieci , ktore nie wiedza co i o co chodzi. bo nie wiedza co oznacza symbol- piorun.