W minioną niedzielę, 11 listopada, grupa przemyskich morsów „Niedźwiadki” kąpielą w Sanie uczciła 100-lecie odzyskania niepodległości.
Zimna woda im niestraszna – zwłaszcza w kontekście obchodzonego w tym roku, wyjątkowego, stuletniego jubileuszu niepodległości Polski! 11 listopada o g. 11 śmiałkowie spotkali się na Wybrzeżu Jana Pawła II przy tarasie. Wyposażeni w narodowe barwy tego dnia „morsowali” patriotycznie. Po krótkiej rozgrzewce zanurzyli sie chłodnym nurcie Sanu. Z flagami, w zamówionych specjalnie na tę okazję, biało-czerwonych czepkach witali przechodzącą przez most defiladę. Frekwencja i pogoda dopisały!Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
DOBRE!!! Szacun!
O i goczki są