Reklama

Przemyskie morsy dla Niepodległej [WIDEO, ZDJĘCIA]

14/11/2018 14:45

W minioną niedzielę, 11 listopada, grupa przemyskich morsów „Niedźwiadki” kąpielą w Sanie uczciła 100-lecie odzyskania niepodległości.

Zimna woda im niestraszna – zwłaszcza w kontekście obchodzonego w tym roku, wyjątkowego, stuletniego jubileuszu niepodległości Polski!  11 listopada o g. 11 śmiałkowie spotkali się na Wybrzeżu Jana Pawła II przy tarasie. Wyposażeni w narodowe barwy tego dnia „morsowali” patriotycznie.  Po krótkiej rozgrzewce zanurzyli sie chłodnym nurcie Sanu. Z flagami, w zamówionych specjalnie na tę okazję, biało-czerwonych czepkach witali przechodzącą przez most defiladę.  Frekwencja i pogoda dopisały!


AM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    LEsio - niezalogowany 2018-11-15 12:51:53

    DOBRE!!! Szacun!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ggggg - niezalogowany 2018-11-16 12:17:42

    O i goczki są 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama