Reklama

Przeworscy kibice dla uśmiechu maluchów

Kibice przeworskiego „Orła” wyremontowali świetlicę w Szpitalu Rejonowym w Przeworsku w SP ZOZ.

– Od wielu lat nasi kibice odwiedzają dzieci w czerwcu oraz w grudniu, natomiast w tym roku pragnęliśmy urozmaicić naszą działalność, organizując dodatkową inicjatywę. Akcja „Pokoloruj Dzieciom Świat” rozpoczęła się jesienią bieżącego roku i na jej wkład przeznaczyliśmy sumę 3300 złotych uzbieraną poprzez społeczną zbiórkę na portalu zrzutka.pl – opowiada Michał Horbaczek.

Pięknie pomalowaną w baśniowe postaci, barwną świetlicę dziecięcą oddano do użytku 8 listopada. W tym tygodniu z kolei kibice „Orła” przybędą do szpitala z zakupionym asortymentem dla najmłodszych. Przekażą dzieciom zabawki oraz gry planszowe i edukacyjne.

– Pragniemy podziękować wszystkim kibicom z Przeworska, grupie Emigracja Orzeł Przeworsk oraz ludziom dobrego serca za wszelkie wpłaty. Dziękujemy również Adamowi Mikłaszowi za wykonanie i pomoc – mówi M. Horbaczek.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama