Kibice przeworskiego „Orła” wyremontowali świetlicę w Szpitalu Rejonowym w Przeworsku w SP ZOZ.
– Od wielu lat nasi kibice odwiedzają dzieci w czerwcu oraz w grudniu, natomiast w tym roku pragnęliśmy urozmaicić naszą działalność, organizując dodatkową inicjatywę. Akcja „Pokoloruj Dzieciom Świat” rozpoczęła się jesienią bieżącego roku i na jej wkład przeznaczyliśmy sumę 3300 złotych uzbieraną poprzez społeczną zbiórkę na portalu zrzutka.pl – opowiada Michał Horbaczek.
Pięknie pomalowaną w baśniowe postaci, barwną świetlicę dziecięcą oddano do użytku 8 listopada. W tym tygodniu z kolei kibice „Orła” przybędą do szpitala z zakupionym asortymentem dla najmłodszych. Przekażą dzieciom zabawki oraz gry planszowe i edukacyjne.
– Pragniemy podziękować wszystkim kibicom z Przeworska, grupie Emigracja Orzeł Przeworsk oraz ludziom dobrego serca za wszelkie wpłaty. Dziękujemy również Adamowi Mikłaszowi za wykonanie i pomoc – mówi M. Horbaczek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze