Dziś, 13 marca, od g. 8.30 do 12, tuż przy Urzędzie Miejskim w Przemyślu profesjonalna załoga Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie oraz Terenowego Oddziału w Przemyślu czekać będzie na krwiodawców.
Inicjatorem tej szlachetnej akcji po raz kolejny jest działający przy 5. batalionie strzelców podhalańskich Klub Honorowych Dawców Krwi „Żołnierski Dar”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze