Reklama

Radnym powiatowym przeszło zainteresowanie szpitalem

06/07/2015 15:03

Zła sytuacja Centrum Opieki Medycznej, przedstawiona przez dyrektora Sławomira Poradę na sesji powiatowej 30 kwietnia, wywołała wiele komentarzy. Radni zdecydowali wtedy, że przyjrzą się funkcjonowaniu placówki i na kolejnej sesji wrócą do tematu. Na piątkowych obradach zjawili się więc dyrektor szpitala i przedstawiciel wojewody w Radzie Społecznej COM Wiesław Krystecki, ale radnym ochota do dyskusji przeszła.

Wprawdzie radny Stanisław Kłopot jako przewodniczący klubu PiS i szef komisji budżetowej odniósł się do zarządzania szpitalem, ale zrobił to bardzo ogólnie. – Komisja zajmowała się tym problemem, biorąc pod uwagę znaczne wydatki na szpital, jakie czekają starostwo. Obawy budzi nieustabilizowanie działalności Centrum Opieki Medycznej i rosnąca strata. Dochodzą zastrzeżenia do jakości leczenia i zmniejszanie ilości świadczeń. Dlatego zastanawiamy się, czy możemy z czystym sumieniem w szpital inwestować – mówił, wnioskując o przygotowanie przez władze szpitala programu naprawczego. Tym wnioskiem rada już się nie zajmowała. Nie było też pytań do dyrektora COM. Widocznie radni uznali sprawę za załatwioną. 
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    i - niezalogowany 2015-07-07 09:32:19

    tylko szpital parafialny

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ko - niezalogowany 2015-07-10 11:05:25

    tak goście elegancko ubrania nie tak jak na posiedzeniurady miasta skowronekubrał wdzianko jak na kiermaszu w Smotriczu

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama