Komedia animowana „Bociany” to pierwszy film, jaki zostanie wyświetlony w przemyskim kinie Helios.

Długo wyczekiwane kino rozpoczyna swoją działalność w najbliższy piątek, 21 października. Oprócz „Bocianów”, na widzów czekają również: „Wołyń”, „Inferno”, „Szkoła uwodzenia Czesława M.” i „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj”.
Bilet normalny w poniedziałki, środy i czwartki będzie kosztować 22 zł, a w weekendy – 24 zł. Ulgowe dla dzieci, studentów i seniorów powyżej 60. roku życia będą o 4 zł tańsze.
Inny cennik obowiązuje dla seansów 3D. Normalny bilet kosztuje 24 i 26 zł, a ulgowy 20 i 22 zł. Obowiązuje dopłata 3 zł za specjalne okulary 3D, które można zachować.
Wyjątkiem będą wtorki – 17 zł za normalny i 15 zł za ulgowy (zarówno na 2D, jak i 3D).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przy takich cenach w naszym biednym mieście frekwencja dupy nie urwie.
przecież muszą GALERII zapłacić HARACZ!!!!
ceny standartowe,żadne zaskoczenie-kto bywa w kinie ten WIE
Kto toma będzie chodził jak są drogie bilety paranoja
Będą chodzić idioci i normalni ludzie,,to są standarty w kinach...!
Przynajmniej jest wybór co do godziny wyświetlania bo w centrum to bieda straszna z godzinami
kino centrum ma duza szanse sie utrzymać. Teraz ma konkurencje co powinno zmotywować ich do działania. Np. Tanie poniedziałki 10zł za bilet dla wszystkich.. Remont tez by się przydał.
A ile bilet bedzie kosztował w dniu otwarcia?bo nie pisze nic o tym
Z pozoru , nieważne , ale kto jest właścicielem tego kina? Czy nie "Agora"?
A co to 20 zł może dopłacić wam jeszcze do oglądania.
Tylko świnie siedzą w kinie
A gdzie ,, Smoleńsk'' ????
Przy takich cenach w naszym biednym mieście frekwencja dupy nie urwie.