Reklama

Rondo na placu Konstytucji [nowe zdjęcia]

Rondo – najprostsze skrzyżowanie z możliwych, o kształcie koła lub owalu. W zamierzchłych czasach funkcjonowało na Placu Konstytucji. Niektórzy uważają, że warto byłoby do tego wrócić. Co Wy na to?


fot.zdjęcie archiwalne
Rok 1977


fot.zdjęcie archiwalne
Przemyśl, róg ul. 3 Maja i Ogrodowej (obecnie Krasińskiego), lata 50.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    onaona - niezalogowany 2015-02-12 19:45:57

    Jak najbardziej na tak!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Rex - niezalogowany 2015-02-12 20:10:31

    100% TAK!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Ononon - niezalogowany 2015-02-12 20:14:19

    a co z pieszymi ? Podziemia ?  albo rondo dla pieszych ? (takie jak w Rzeszowie. Nie  ma dobrego rozwiązania

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama