Dziś w samo południe na skrzyżowaniu ulic Bema i Słowackiego w Jarosławiu odbył się happening obrońców życia.
Zebrani manifestowali swoje poparcie dla działań mających na celu zaostrzyć prawo aborcyjne w Polsce. Pod Pomnikiem Walk i Męczeństwa wywiesili drastyczne plakaty, przedstawiające szczątki płodów po zabiegu aborcji, przez głośniki puszczali nagranie opisujące przebieg takiego zabiegu.
Uczestnicy odmówili też różaniec. W happenigu wzięło udział 4 osoby, a tuż obok, niemy sprzeciw wyrażał przedstawiciel ruchu Strajk kobiet. Wydarzenie zorganizowała Fundacja Pro - Prawo do życia.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Profanacja pomnika poświęconemu pamięci walk i męczeństwa.
Rozumiem ze ta młodzież przygarnie "potworki" w stylu cyklopa, bez otwory gębowego, nosowego, bez kończyn, bez czaszki, bez mózgu. A może już wymiękła i nie chce przygarnąć choćby na 24 h. najlepiej jest drzec ryja- ABORCJA TO ZABIJANIE. tylko nikt się nie zastanawia jaką opieką owe płody są otoczone PO URODZENIU. Nie mówiąc już o braku wsparcia dla rodziN. Gdzie szokiem i przerażeniem już są dzieci z Dawnem, Aspargerem, czy innymi lżejszymi chorobami niestety także w dużej mierze POZOSTAWIENI SAMI SOBIE bez WIĘKSZEJ pomocy państwa
Podobno Episkopat wspólnie z Ordo Iuris i Pro-Life zamierza zobowiązać się do wychowywania tego rodzaju "potworków" i to bez grosza dotacji ze strony państwa. Co więcej, duchowni będą przekazywać na ten cel 10 % (co miesiąc) swoich dochodów, Ordo Iuris - połowę swoich środków, a Pro-Life zajmie się społeczną zbiórką na ten cel. Z niecierpliwością czekamy na wniesienie do Sejmu projektu odpowiedniej ustawy. Zapewne uczyni to posłanka Kaja Godek, która gotowa jest zrezygnować nawet ze 100 % swoich poselskich profitów.
Normalnie tłumy proponuję każdej z nich w każdym kątku po dzieciątku jak takie plodne
Pani na zdjęciu nie posiada żadnego pierścionka i obrączki ma palcu o chce pouczać kobiety
przecież tam widzę cztery osoby i plakat. To jakiś żart ? Mogli dać na wino kilku żulikom żeby statystykę podnieść to przynajmniej na zdjęciach by to jakoś wyglądało :)
A policja ich nie pałowała i gazowała? Przecież zagrożenie epidemiologiczne itp itd.
Różaniec w dłoni i do zakonu się modlić a nie robić parodie na ulicy
Profanacja pomnika poświęconemu pamięci walk i męczeństwa.
Profanacje to te Skrobanki Robią
Rozumiem ze ta młodzież przygarnie "potworki" w stylu cyklopa, bez otwory gębowego, nosowego, bez kończyn, bez czaszki, bez mózgu. A może już wymiękła i nie chce przygarnąć choćby na 24 h. najlepiej jest drzec ryja- ABORCJA TO ZABIJANIE. tylko nikt się nie zastanawia jaką opieką owe płody są otoczone PO URODZENIU. Nie mówiąc już o braku wsparcia dla rodziN. Gdzie szokiem i przerażeniem już są dzieci z Dawnem, Aspargerem, czy innymi lżejszymi chorobami niestety także w dużej mierze POZOSTAWIENI SAMI SOBIE bez WIĘKSZEJ pomocy państwa