Z przyjemnością informujemy, że w naszym konkursie na marzannę pierwsze miejsce zdobyli uczniowie Szkoły Podstawowej nr 15. Podczas zajęć świetlicowych zrobili oni marzannę, która razem z warkoczem miała 13 metrów i 40 centymetrów.
Ponadto trzy równorzędne wyróżnienia przyznaliśmy klasie Ic z SP nr 15, dzieciom z Przedszkola Miejskiego nr 2 oraz uczniom SP nr 4. Delegacje nagrodzonych i wyróżnionych zapraszamy po odbiór nagród do naszej redakcji w środę, 30 marca, pomiędzy godziną 11 a 12.

fot.Jacek Szwic
Klasa Ic z SP 15.

fot.Jacek Szwic
Marzannę wykonaną przez dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 prezentuje wychowawczyni Magdalena Barszczak.

fot.Jacek Szwic
Uczniowie SP nr 4 pod opieką Anny Siwy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze