Reklama

Samochód uderzył w przydrożną reklamę i wpadł do rowu. Dwie osoby w szpitalu

Kierujący nysą 43-letni radymnianin z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. On i 81-letni pasażer z obrażeniami trafili do szpitala.

Do wypadku doszło 6 marca, około godziny 15. Pracujący na miejscu funkcjonariusze policji ustalili, że kierowca nysy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożną reklamę. W wyniku zderzenia wjechał do rowu.

Zarówno 43-letni kierowca, jak i jego  81-letni pasażer (obaj mieszkańcy gminy Radymno) doznali na tyle powaznych obrażeń, że trafili do jarosławskiego szpitala. Kierujący był trzeźwy. 

Ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo aż do godziny 17.30.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    ckm - niezalogowany 2015-03-08 07:28:22

    Takie  cuda jeszcze jeżdżą po drogach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ;;; - niezalogowany 2015-03-08 13:00:51

    Dobrze ze mieli zapasówke i szybko wymienili 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama