Kierujący nysą 43-letni radymnianin z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do przydrożnego rowu. On i 81-letni pasażer z obrażeniami trafili do szpitala.
Do wypadku doszło 6 marca, około godziny 15. Pracujący na miejscu funkcjonariusze policji ustalili, że kierowca nysy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w przydrożną reklamę. W wyniku zderzenia wjechał do rowu.
Zarówno 43-letni kierowca, jak i jego 81-letni pasażer (obaj mieszkańcy gminy Radymno) doznali na tyle powaznych obrażeń, że trafili do jarosławskiego szpitala. Kierujący był trzeźwy.
Ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo aż do godziny 17.30.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dobrze ze mieli zapasówke i szybko wymienili
Takie cuda jeszcze jeżdżą po drogach.
Dobrze ze mieli zapasówke i szybko wymienili