Wielu ludzi w naszym kraju zastanawia się ostatnimi czasy nad przyczyną tak głębokiego podziału Polaków. Bo to, że podział ów ma miejsce – dociera do nas coraz wyraźniej. Dla niektórych jest to efekt długoletniego spory między PO a PiS, choć wydaje się, że w gruncie rzeczy mało kogo obchodzą różnice w programach partii politycznych. Dla innych źródłem napięcia jest pozycja ekonomiczna: a więc nieliczni bogaci przedsiębiorcy działając w swoim interesie pogarszają status mas pracowniczych.
Dla innych jeszcze istotę polsko-polskiego sporu są różnice obyczajowe: konserwatyści nie chcą zrozumieć liberałów i na odwrót. I pewnie wszystko to racja, każda z tych różnic ma jakieś znaczenia, ale wydaje mi się, że główną przyczyną poczucia braku wspólnoty w naszym społeczeństwie nie jest różnica poglądów, ale coraz bardziej od lat wzmacniające się „buractwo”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sami na to przyzwoliliśmy.Rządzi demokratyczna większość - czyli dwóch meneli przegłosuje zawsze profesora i trzeba żyć jak menele chcą.O tak zdaje się....
Czyli buractwo panoszy się w zniewolonej Polsce.
Swego czasu znany polski polityk Korwin Mikke powiedział że demokracja , to taki k... ki ustrój , w którym wspomniani wczesniej menele przegłosują, co zechcą , bo wystarczy tylko mieć większość . I mimo ,że nie przepadam za tak skrajnymi poglądami , to coś w tym jest. Ale niech Pan Juszczyk zauważy ,że przez ostatnie 8 lat rządzili liberałowie , masoni ; część z nich pochodzenia żydowskiego , mimo ,że jak ci ludzie wspominają , " jest ich garstka w Polsce". I to właśnie oni poprzez swoje zachowania wywołali skrajne , tak już skrajne podziały w społeczeństwie polskim . Przykłady ? Proszę. W 1999 w czasie jakiegoś marszu w Łodzi, ten stary pieniacz Niesiołowski , wyzwał od k..w krzyczącą do niego kobietę . Innym razem minister Sikorski powiedział w bezczelny sposób ,że" po to się jest ministrem ,żeby na koszt podatnika , jeść wspomniane ośmiorniczki". Wnuczek wehrmachtowca , czyli her thusk innym razem stwierdzał ,że "polskość , to wstydliwość ". Innym razem zachował się jak cham , mówiąc , "że nawet nie ma z kim przegrać wyborów . Idiota Palikot przeciez biegał po sejmie krzycząc ,że "nie ma Boga " , zachęcał do palenia trawki , szerzył ideologię transwestytów i innych bandytów .Był taki u niego poseł ,skazany prawomocnym wyrokiem za brutalne pobicie. Sam fakt biegania na skargę do Brukselki , gdzie tak naprawdę rządzą Niemcy , poprzez podstawionych przez siebie ludzi /jednym z nich za zasługi w podporządkowaniu Polski jest her Thusk , syn wehrmachtowca/ , ażeby nie drażnić całych społeczeństw , jest dla samych i nie tylko Polaków czymś upokarzającym . zwłaszcza gnębionych w czasie przeróżnych wojen przez nich właśnie . a Pan tu mówi lub sugeruje winę tylko jednej strony. A oddanie w bezczelny sposób prowadzenie śledztwa w sprawie katastrofy w Smoleńsku Rosjanom , zamiast samemu zająć się tą sprawą . Wyobraża Pan sobie sytuację , w której to np. Niemcy, Amerykanie , Francuzi czy inny rząd oddaje śledztwo Rosjanom ? Nie przesądzam tu sprawy o winie , lecz piszę tylko o śledztwie . Przecież tu chodziło tej kreaturze , ówczesnemu Thuskowi , o upokorzenie ówczesnej opozycji . I to mu się, tak udało . A teraz jakieś żale . Idąc dalej , co z tak zwanymi polskimi europosłami z PO , Sld , PSL, którzy układali treść deklaracji przeciw Polsce. " Przecież to wiadomo było,ze musi wywołać i wywołała zdecydowany protest i o to tym kanaliom , tak kanaliom chodziło ,ażeby nie było w Polsce spokoju , ażeby ciągle było głośno .Że co Trybunał Konstytucyjny . ? Jeśli by nie TK , to znależliby inny pretekst. Oni nie potrafią po prostu PRZEGRYWAĆ , CO ZARZUCALI ÓWCZESNEJ OPOZYCJI, A SAMI WŁAŚNIE TAK SIĘ ZACHOWUJĄ. NIKT NIE WIE JAK POTOCZĄ SIĘ SPRAWY W POLSCE ,ALE JUŻ SUGEROWANE PRZE NIEKTÓRYCH REFERENDUM W SPRAWIE WYJŚCIA POLSKI Z TEJ WROGIEJ DLA POLSKI ORGANIZACJI ZWANEJ UE , JEST I BĘDZIE CORAZ BARDZIEJ PODNOSZONE , ZWŁASZCZA ,JEŻELI ZA 2 / DWA / MIESIĄCE PODOBNE REFERENDUM w WIELKIEJ BRYTANII , WYGRAJĄ ZWOLENNICY WYJŚCIA ZE STRUKTUR UE .
Sami na to przyzwoliliśmy.Rządzi demokratyczna większość - czyli dwóch meneli przegłosuje zawsze profesora i trzeba żyć jak menele chcą.O tak zdaje się....
Czyli buractwo panoszy się w zniewolonej Polsce.
Swego czasu znany polski polityk Korwin Mikke powiedział że demokracja , to taki k... ki ustrój , w którym wspomniani wczesniej menele przegłosują, co zechcą , bo wystarczy tylko mieć większość . I mimo ,że nie przepadam za tak skrajnymi poglądami , to coś w tym jest. Ale niech Pan Juszczyk zauważy ,że przez ostatnie 8 lat rządzili liberałowie , masoni ; część z nich pochodzenia żydowskiego , mimo ,że jak ci ludzie wspominają , " jest ich garstka w Polsce". I to właśnie oni poprzez swoje zachowania wywołali skrajne , tak już skrajne podziały w społeczeństwie polskim . Przykłady ? Proszę. W 1999 w czasie jakiegoś marszu w Łodzi, ten stary pieniacz Niesiołowski , wyzwał od k..w krzyczącą do niego kobietę . Innym razem minister Sikorski powiedział w bezczelny sposób ,że" po to się jest ministrem ,żeby na koszt podatnika , jeść wspomniane ośmiorniczki". Wnuczek wehrmachtowca , czyli her thusk innym razem stwierdzał ,że "polskość , to wstydliwość ". Innym razem zachował się jak cham , mówiąc , "że nawet nie ma z kim przegrać wyborów . Idiota Palikot przeciez biegał po sejmie krzycząc ,że "nie ma Boga " , zachęcał do palenia trawki , szerzył ideologię transwestytów i innych bandytów .Był taki u niego poseł ,skazany prawomocnym wyrokiem za brutalne pobicie. Sam fakt biegania na skargę do Brukselki , gdzie tak naprawdę rządzą Niemcy , poprzez podstawionych przez siebie ludzi /jednym z nich za zasługi w podporządkowaniu Polski jest her Thusk , syn wehrmachtowca/ , ażeby nie drażnić całych społeczeństw , jest dla samych i nie tylko Polaków czymś upokarzającym . zwłaszcza gnębionych w czasie przeróżnych wojen przez nich właśnie . a Pan tu mówi lub sugeruje winę tylko jednej strony. A oddanie w bezczelny sposób prowadzenie śledztwa w sprawie katastrofy w Smoleńsku Rosjanom , zamiast samemu zająć się tą sprawą . Wyobraża Pan sobie sytuację , w której to np. Niemcy, Amerykanie , Francuzi czy inny rząd oddaje śledztwo Rosjanom ? Nie przesądzam tu sprawy o winie , lecz piszę tylko o śledztwie . Przecież tu chodziło tej kreaturze , ówczesnemu Thuskowi , o upokorzenie ówczesnej opozycji . I to mu się, tak udało . A teraz jakieś żale . Idąc dalej , co z tak zwanymi polskimi europosłami z PO , Sld , PSL, którzy układali treść deklaracji przeciw Polsce. " Przecież to wiadomo było,ze musi wywołać i wywołała zdecydowany protest i o to tym kanaliom , tak kanaliom chodziło ,ażeby nie było w Polsce spokoju , ażeby ciągle było głośno .Że co Trybunał Konstytucyjny . ? Jeśli by nie TK , to znależliby inny pretekst. Oni nie potrafią po prostu PRZEGRYWAĆ , CO ZARZUCALI ÓWCZESNEJ OPOZYCJI, A SAMI WŁAŚNIE TAK SIĘ ZACHOWUJĄ. NIKT NIE WIE JAK POTOCZĄ SIĘ SPRAWY W POLSCE ,ALE JUŻ SUGEROWANE PRZE NIEKTÓRYCH REFERENDUM W SPRAWIE WYJŚCIA POLSKI Z TEJ WROGIEJ DLA POLSKI ORGANIZACJI ZWANEJ UE , JEST I BĘDZIE CORAZ BARDZIEJ PODNOSZONE , ZWŁASZCZA ,JEŻELI ZA 2 / DWA / MIESIĄCE PODOBNE REFERENDUM w WIELKIEJ BRYTANII , WYGRAJĄ ZWOLENNICY WYJŚCIA ZE STRUKTUR UE .