Reklama

Śmieci już uprzątnięte

30/05/2020 10:39

Ponad miesiąc przy drodze powiatowej leżała sterta śmieci pozostawiona przez nieznanego i nieodpowiedzialnego człowieka. Po naszym telefonie Zarząd Dróg Powiatowych natychmiast zajął się sprawą.

O problemie poinformował nas Czytelnik. „Jeżeli Państwo możecie to proszę o interwencję w sprawie śmieci leżących przy drodze Makowa – Arłamów. Leżą sobie tam od ponad[paywall] miesiąca i szpecą. Dobrze, że nie ma teraz turystów bo to wielki wstyd dla regionu. Lasy Państwowe stwierdziły, że znajdują się w pasie drogowym, więc należą do zarządcy drogi, którym jest powiat przemyski, do którego wysłałem wiadomość 9 kwietnia” – napisał pan Grzegorz.

W minionym tygodniu skontaktowaliśmy się z dyrektorem Zarządu Dróg Powiatowych w Przemyślu. Janusz Hołyszko obiecał, że wyśle tam pracowników. Następnego dnia poinformował nas, że śmieci zostały zabrane i przeprosił za przeoczenie wcześniejszego sygnału od mieszkańca.

Reklama

W tym miejscu jeszcze raz apelujemy o poszanowanie przyrody i przepisów prawa, i wyrzucanie odpadów do miejsc do tego przeznaczonych. Na pewno nie są to lasy, pobocza dróg, czy nabrzeża rzek.


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mark - niezalogowany 2020-05-30 19:04:29

    Szanowna redakcjo moze bgscie sie zajeli tym ze w polowie miasta niema skoszonej trawy i oswietlenia ulicznego wieczorna pora

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama