Reklama

Spośród 210 stroików wybrali te najpiękniejsze

Jubileuszowa, 10. już edycja konkursu świątecznego organizowanego przez wójta gminy Pawłosiów we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Pawłosiowie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W szranki o tytuł najpiękniejszej świątecznej ozdoby stanęło aż 210 prac.

Konkurs miał przede wszystkim na celu rozwijanie wyobraźni, pobudzanie aktywności twórczej oraz – jak podkreślali organizatorzy – powrót do tradycji wykonywania dekoracji bożonarodzeniowych oraz przedstawienie własnej wizji i nastroju Świąt Bożego Narodzenia a tym samym kultywowanie i podtrzymywanie tej pięknej tradycji.

Uroczyste podsumowanie plebiscytu odbyło się 15 grudnia, a nagrody były przyznawane w trzech kategoriach. Wśród dzieci do lat 10, pierwsze miejsce zdobyli: Zuzanna Mach, Emilia Wyczawska i Fabian Duda, drugie: Martyna Drozdowicz, Franciszek Szewczyk i Emilia Maga, a trzecie: Martyna Pańczak, Maria Kovats, Milena Małysz.

Reklama

W drugiej kategorii: młodzież od 11 do 17 lat królowały:  Emilia Kornafel, Maja Mazurek i Lena Porczak. Tuż za nimi uplasowali się: Martyna Kobietowska, Jan Domka, Patrycja Kobietowska. Trzecie miejsce należało do:  Weroniki Wołoszyn, Karola Nalepy i Julii Gujdy.

Wśród dorosłych na najwyższym stopniu podium stanęła Małgorzata Jędrzejec. Srebro powędrowało do Judyty Nalepy, a brąz do Jolanty Zięby.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama