Reklama

Sprawca zniszczenia pamiątkowej tablicy zatrzymany

04/03/2021 08:47

Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

– 2 marca funkcjonariusze wydziału kryminalnego oraz wydziału dochodzeniowo-śledczego, w wyniku prowadzonych czynności, ustalili sprawcę zniszczenia mienia, a następnie go zatrzymali – informuje KMP Przemyśl.  – W samochodzie zatrzymanego 34-letniego mieszkańca Przemyśla, policjanci znaleźli i zabezpieczyli młotek oraz łom. Mężczyzna przyznał, że właśnie tymi przedmiotami zniszczył tablicę. Zgromadzony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 34-latkowi zarzutu dotyczącego zniszczenia mienia.

Prokuratura Rejonowa w Przemyślu zastosowała wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru oraz zakazu opuszczania kraju.


JG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Mhym - niezalogowany 2021-03-04 09:37:00

    Poznamy tego orła?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    thendka - niezalogowany 2021-03-04 09:58:31

    Przecież to bzdura. Skoro tablica była nielegalnie powieszona to za co człowieka ścigać. Czy został ustalony właściciel tablicy? Jeżeli tak to skoro tablica jest nielegalnie umieszczona to on powienien w pierwszej kolejności ponieć karę. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Daniel Obajtek - niezalogowany 2021-03-04 10:00:39

    Brudna Pało :) Skoro komentujesz coś nie pod swoim nazwiskiem to do chuja trypla wypierdalaj, Pozdrawiam serdecznie!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości