Kierująca osobowym volvo 21-letnia mieszkanka gminy Horyniec-Zdrój na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, wjechała do rowu i uderzyła w przepust. Dwie pasażerki zostały przewiezione do szpitala.
W sobotę około godziny 21, w miejscowości Chotylub doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiały dwie osoby. 21- letnia kierująca straciła panowanie nad samochodem wjeżdżając do rowu. Podróżowała z czwórką pasażerów. – Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Podczas trwającego postępowania zostaną wyjaśnione dokładne okoliczności tego zdarzenia. Kierująca została przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, była trzeźwa – informuje KPP Lubaczów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze