Reklama

Straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu

06/09/2016 13:12

Kierująca osobowym volvo 21-letnia mieszkanka gminy Horyniec-Zdrój na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, wjechała do rowu i uderzyła w przepust. Dwie pasażerki zostały przewiezione do szpitala.

W sobotę około godziny 21, w miejscowości Chotylub doszło do zdarzenia drogowego, w którym ucierpiały dwie osoby. 21- letnia kierująca straciła panowanie nad samochodem wjeżdżając do rowu. Podróżowała z czwórką pasażerów. – Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali oględziny oraz zabezpieczyli ślady. Podczas trwającego postępowania zostaną wyjaśnione dokładne okoliczności tego zdarzenia. Kierująca została przebadana na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, była trzeźwa – informuje KPP Lubaczów.


fot.KPP Lubaczów
BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości