Reklama

Strażacy nie mogli się doczekać własnego wozu, więc go ulepili!

Na rynku w Narolu pojawił się bojowy wóz strażacki! Stworzony ze śniegu.

Strażacy z OSP Narol w ten niecodzienny a urokliwy sposób chcieli zwrócić uwagę burmistrza i rady miejskiej na potrzebę pozyskania nowego wozu dla swojej jednostki.
Pojazd, którym dziś dysponują, ma już 35 lat i często ulega awariom. – Nowy pojazd to krótszy czas dojazdu do poszkodowanych i skuteczniejsza pomoc dla mieszkańców gminy, a także lepszy komfort pracy dla ratowników. Strażacy ochotnicy są zazwyczaj pierwsi na miejscu wypadku czy pożaru i niosą pomoc potrzebującym zanim dojadą służby zawodowe – zaznaczają.

Dzięki środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w przyszłym roku powstanie nowa remiza, a wóz strażacki stanowiłby doskonałe dopełnienie tej inwestycji. 
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    xx - niezalogowany 2021-02-16 18:50:43

    Mateusz Morawiecki w Lipcu 2020 roku przekazywał kartonowe promesy  z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych i wam się nie dostało????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości